Desmuntatge d'acumulador actual de 750 litres espatllat, i posterior transport i reciclatge a punt verd autoritzat. • Subministrament i instal·lació d'un nou acumulador de 500 litres (Tipus interacumulador), vertical, vitrificat, i amb serpentí, les mesures han de ser aproximades a les següents, ja que aquest acumulador està ubicat al sobreàtic del edifici i es pujarà pel ascensor i per mitjans manuals fins al seu lloc: Mesures acumulador 500 litres: Alçada: 1705mm Diàmetre: 750 mm Profunditat: 750 mm • Substitució, subministrament i instal·lació del got d'expansió actual per un altre de 50 litres, específic per sistema solar. • Inclòs tot el material necessari per la seva correcta instal·lació del acumulador, el got d’expansió, i així com la substitució de totes les vàlvules i tubàries en mal estat que s’hagin de substituir per la correcta instal·lació, funcionament i posada en marxa del sistema d’A.C.S. • Substituir el tram de tub de coure, d'entrada d'aigua freda al termo elèctric, en mal estat. • Inclòs neteja i gestió de residus. • Es podran sol·licitar fotografies del sistema solar, acumulador i got d'expansió actuals de l’ACS. Caldrà requeriment per escrit a licitacions@sindic.cat
Expediente SGC-2024/32 · Síndic de Greuges de Catalunya
Licitación pública de suministros convocada por Síndic de Greuges de Catalunya (Barcelona). Con valor estimado de 6.300 € y presupuesto de 7.623 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-03-08. Expediente SGC-2024/32.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- SGC-2024/32
- Estado
- Adjudicada
- Órgano de contratación
- Síndic de Greuges de Catalunya
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Contrato Menor
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2024-03-04
- Fin de presentación de ofertas
- 2024-03-08
Códigos CPV
- 42162000Calderas generadoras de vapor
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| INSTAL·LACIONS INDUSTRIALS FAGOM SL | Adjudicado | 5.386 € | 2024-03-11 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Otras licitaciones de Síndic de Greuges de Catalunya
Ver el órgano →- Subscripció solució antivirus d'endpoint de l'organització de Symantec Endpoint Security Complete (SES Complete).
Inclou la provisió de llicències, la instal·lació del software, la configuració dels sistemes, la integració amb la infraestructura existent incloent telèfons mòbils, i un servei de manteniment anual que inclou una bossa d'hores màxima de 50 hores per a suport tècnic i tasques de manteniment. La subscripció ha de facilitar també el futur compliment de l'Esquema Nacional de Seguretat (ENS). AdjudicadaPublicada: 2025-12-05
- a) 600 paquets de 500 fulls de paper 100 % reciclat DIN A4 Paper apte per a tot tipus d’impressores làser, d’injecció de tinta i fotocopiadores, sense clor ni blanquejadors que continguin clor. Dimensions 80 grams Grau de blancor 70 % / CIE 55 (aprox) Opacitat > 95 % Rugositat 300 ml/min (aprox) b) 300 paquets de 500 fulls de paper blanc DIN A4 Paper apte per a tot tipus d’impressores làser, d’injecció de tinta i fotocopiadores. Dimensions 80 grams Grau de blancor 148-152 % / CIE 151 (aprox) Opacitat > 91 % AdjudicadaPublicada: 2025-10-24
- Servei de creació del material de suport pedagògic i acompanyament tècnic dels participants en el marc de la mostra de documentals 10 minuts pels drets humans. AdjudicadaPublicada: 2025-09-23
- Servei d'estudi, anàlisi i obtenció de dades sobre el contingut i l'evolució de la informació pública subjecta al règim de transparència publicada a les seus electròniques i llocs web dels diferents subjectes als quals és aplicable la Llei 19/2014, de 29 de desembre, de transparència, accés a la informació pública i bon govern. Es preveu també la participació del contractista en l’elaboració dels informes individuals de publicitat activa amb els requisits i condicions que es detalla en el Plec de Prescripcions Tècniques. ResueltaPublicada: 2025-09-10
- Servei de càtering el dia 17 de juny de 2025. AdjudicadaPublicada: 2025-06-05
- Subministrament d'elements visuals impresos (cubs i foam) per celebració d'una jornada. AdjudicadaPublicada: 2025-06-04
- Servei de consultoria i elaboració de la documentació existent del gestor d'expedients del Síndic de Greuges de Catalunya, per començar el procés de certificació en l'Esquema Nacional de Seguretat i facilitar els evolutius per a complir amb el mateix. ResueltaPublicada: 2025-05-21
- Servei de reparació de cadires d''oficina existents, dividit en els següents lots per a la seva execució independent: - Lot 1 - reparació i recanvis per a cadira giratòria cromada blanca o plata , respatller de malla negra amb braços i rodes blandes, (Dynamobel, Dis) - Lot 2 - reparació i recanvis per a cadira giratòria cromada plata, respatller i seient de pell negra amb braços i rodes blandes (Dynamobel) - Lot 3 - reparació i recanvis per a cadira tela gris amb braços i peus cromats, amb reposa braç per escriure, (ENEA, model Control 79-89) - Lot 4 - reparació i recanvis per a cadira giratòria cromada blanc, respatller de malla negra amb braços i rodes blandes. Extra alçada. (marca DILE, model EQUIS) AdjudicadaPublicada: 2025-05-15
- Subministrament de dues destructores de paper. AdjudicadaPublicada: 2025-03-28
- Subministrament i col·locació d'un taulell compost de sobre de fusta tipus DM (densitat mitjana) tenyit en roure i folrat d'alumini per la part superior, amb forma de corba i amb forats per als cables. AdjudicadaPublicada: 2025-03-27