El Vínculo El Vínculo.
Publicada

Des de fa uns anys, l’Ajuntament de Navès regula l’ús públic a l’Espai Natural de l’Aiguadora i la seva protecció. Cada estiu es repeteix la mateixa problemàtica, al llarg de tot el tram del riu on es dona una elevada freqüentació en l’espai natural protegit i les persones visitants mostren comportaments incívics Davant la impossibilitat de comptar permanentment amb una dotació dels cossos i forces de seguretat públics durant el període de la temporada de bany (juny, juliol i agost) es proposa contractar un servei de guarderia rural privada amb guardes habilitats i acreditats per a exercir les tasques de vigilància de l’espai.

Expediente 1/2025 · Ajuntament de Navès

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Navès (Lleida). Con valor estimado de 30.132 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-05-12. Expediente 1/2025.

Importes y cifras

30.132 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
1/2025
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Navès
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Otros
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Lleida

Fechas clave

Publicación
2025-04-25
Fin de presentación de ofertas
2025-05-12

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-04-25

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Navès

Ver el órgano →