El Vínculo El Vínculo.
Publicada

definir l’ordenació del camp dels Caçadors, amb voluntat de donar tractament de conjunt a l’espai amb el criteri de crear un entorn amb caràcter de parc que permeti espais d’ús per activitats socioculturals, lúdico- didàctiques i zones d’estar de forma compatible amb els usos actuals d’aparcament i de pista esportiva. adequar l’espai com un rebedor d’entrada a peu al poble. Tot amb l’objectiu de poder determinar els tractaments superficials i paisatgístics amb els serveis necessaris per garantir un bon funcionament dels espais, recollit en un document tècnic que permeti disposar d’una valoració econòmica bàsica per la informació de totes les persones i entitats relacionades amb el projecte.

Expediente 5/2026 · Ajuntament de Rabós

Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Rabós (Girona). Con valor estimado de 386.052 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-02-09. Expediente 5/2026.

Importes y cifras

386.052 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
5/2026
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Rabós
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
5 meses
Lugar de ejecución
Girona

Fechas clave

Publicación
2026-01-20
Fin de presentación de ofertas
2026-02-09

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2026-01-20

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Rabós

Ver el órgano →