Contrato para o suministro de formigón para obra "Pavimentación de camiño público de Palas de Rei a Monterroso" en Gontá
Expediente 370/2024 · Alcaldía del Ayuntamiento de Palas de Rei
Licitación pública de suministros convocada por Alcaldía del Ayuntamiento de Palas de Rei (Lugo). Con valor estimado de 14.018 € y presupuesto de 16.961 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-06-13. Expediente 370/2024.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 370/2024
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Alcaldía del Ayuntamiento de Palas de Rei
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Contrato Menor
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Lugo
Fechas clave
- Publicación
- 2024-06-10
- Fin de presentación de ofertas
- 2024-06-13
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| CABBERT HORMIGONES, S.L. | Formalizado | 14.018 € | 2024-06-14 |
Ubicación geográfica
- Lugo, Lugo, Galicia
- Palas de Rei, Lugo, Galicia
Otras licitaciones de Alcaldía del Ayuntamiento de Palas de Rei
Ver el órgano →- O servizo de ludoteca é un programa de lecer e tempo libre ofertado dende o Concello ás familias con fillos/as en idade escolar entre 3 e 12 anos, dende as 16:00 horas as 20:00 horas, para axudar a conciliación da vida familiar e laboral das familias de Palas de Rei e da comarca da Ulloa. PublicadaPublicada: 2026-08-18
- Mellora dos viais de acceso según se indica na memoria técnica EvaluaciónPublicada: 2026-06-26
- Suministro de formigón para as obras necesarias para a realización da corrección da canalización de augas pluviais no O Pazo e en Vilareda. EvaluaciónPublicada: 2026-06-12
- Suministro de formigón e morteiro para a obra "Mellora do firme do parque empresarial de Palas de Rei" ResueltaPublicada: 2026-06-03
- Mellora da conciliación laboral e familiar dos nenos de 3 a 12 anos para o verán do 2025 ResueltaPublicada: 2026-06-03
- Suministro de formigón e morteiro para a obra "Rexeneración e renovación na rúa Agro do Rolo en Palas de Rei" AdjudicadaPublicada: 2026-05-18
- Ejecución de la acción formativa incluida en el Programa Integrado de Empleo del Concello de Palas de Rei 2026 ResueltaPublicada: 2026-02-24
- Realización de accións de sensibilización cidadá, enfocadas a informar sobre a correcta separación de biorresiduos e o uso dos novos colectores marróns ResueltaPublicada: 2025-10-22
- Realización de accións de sensibilización cidadá, enfocadas a informar sobre a correcta separación de biorresiduos e o uso dos novos colectores marróns ResueltaPublicada: 2025-10-22
- Suministro de colectores para a correcta separación de biorresiduos, tanto de pequenos como de grandes xeradores. ResueltaPublicada: 2025-10-20