Contracte mixt de subministrament i servei d'una pantalla-marcador LED i marcadors de possessió pel poliesportiu municipal de Capdepera "Es Figueral"
Expediente 2862/2025 · Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Capdepera
Licitación pública de suministros convocada por Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Capdepera (Illes Balears). Con valor estimado de 41.222 € y presupuesto de 49.879 € (IVA incluido). Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-05-30. Expediente 2862/2025.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 2862/2025
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Capdepera
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Abierto simplificado
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 28 días
- Lugar de ejecución
- Illes Balears
Fechas clave
- Publicación
- 2025-05-15
- Fin de presentación de ofertas
- 2025-05-30
Códigos CPV
- 30231000Pantallas de ordenador y consolas
- 30231200Consolas
- 31711200Marcadores electrónicos
- 32351200Pantallas
- 71314100Servicios de electricidad
Criterios de adjudicación
| Tipo | Criterio | Peso |
|---|---|---|
| Cuantificables Automáticamente | Ampliació del termini de garantia | 30.0 |
| Cuantificables Automáticamente | Oferta econòmica | 20.0 |
| Cuantificables Automáticamente | Servei de postvenda | 30.0 |
| Cuantificables Automáticamente | Millora del termini d'entrega | 20.0 |
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| MONDO IBERICA, S.A.U. | Formalizado | 39.411 € | 2025-09-08 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2025-09-04 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | — |
| Perfil del contratante | Anuncio de Pliegos | 2025-05-15 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2025-05-15 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2025-09-08 |
Ubicación geográfica
- Islas Baleares, Islas Baleares
- Capdepera, Islas Baleares, Islas Baleares
Documentos y pliegos
- Formalización
- Formalización
- Formalización
- Adjudicación
- Adjudicación
- Adjudicación
- Pliego
- Pliego
- Pliego
- Anuncio de Licitación
- Anuncio de Licitación
- Anuncio de Licitación
- PCAP.pdf
- PPT.pdf
- 2025-6047b2c0-ffd1-45b1-ad0a-603522ea9b99
- 2025-a8b1b3ba-0243-45ae-93b1-98015f707f7c
- 2025-3c61d5c9-3947-45c2-914e-e6b3444b91ef
- 2025-70d29dda-8591-40d2-9d52-466ccec97f92
- 2025-b8c16d74-677e-4fb9-ba17-5e85ce8346de
- 2025-1163f196-74ca-453a-9bac-2b501d57d3c9
Otras licitaciones de Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Capdepera
Ver el órgano →- Acord Marc de subministrament d'uniformitat de la Policia Local, vestuari de la brigada d'obres i serveis (EPI), així com altre personal adscrit als serveis públics de les entitats locals de la Comunitat Autònoma de les Illes Balears - LOT 3- BENESTAR SOCIAL ResueltaPublicada: 2026-08-18
- Acord Marc de subministrament d'uniformitat de la Policia Local, vestuari de la brigada d'obres i serveis (EPI), així com altre personal adscrit als serveis públics de les entitats locals de la Comunitat Autònoma de les Illes Balears - LOT 3- ESPORTS ResueltaPublicada: 2026-08-18
- Acord Marc de subministrament d'uniformitat de la Policia Local, vestuari de la brigada d'obres i serveis (EPI), així com altre personal adscrit als serveis públics de les entitats locals de la Comunitat Autònoma de les Illes Balears - LOT 1 - POLICIA LOCAL ResueltaPublicada: 2026-08-07
- Acord Marc de subministrament d'uniformitat de la Policia Local, vestuari de la brigada d'obres i serveis (EPI), així com altre personal adscrit als serveis públics de les entitats locals de la Comunitat Autònoma de les Illes Balears - LOT 2 - POLICIA LOCAL ResueltaPublicada: 2026-08-07
- Acord Marc de subministrament d'uniformitat de la Policia Local, vestuari de la brigada d'obres i serveis (EPI), així com altre personal adscrit als serveis públics de les entitats locals de la Comunitat Autònoma de les Illes Balears - LOT 6 - POLICIA LOCAL ResueltaPublicada: 2026-08-07
- Contractació mixta de les obres de renovació de la xarxa de proveïment en el municipi de Capdepera per a la detecció i reparació de fuites d'aigua i els serveis de direcció d'obra (inclou Direcció de l'Obra i Coordinació de la Seguretat i Salut) per lots separats PublicadaPublicada: 2026-07-31
- Contractació mixta de la remodelació de la plaça dels Pins de Cala Rajada i la renovació de les xarxes urbanes dels carrers colindants i el servei complementari de la Direcció de l'obra i la Coordinació de la Seguretat i Salut per lots separats, finançat amb fons provinents del Pla anual de l'impuls del turisme sostenible (Pla Anual 2024-2025) EvaluaciónPublicada: 2026-07-29
- Contractació mixta de la remodelació de la plaça dels Pins de Cala Rajada i la renovació de les xarxes urbanes dels carrers colindants i el servei complementari de la Direcció de l'obra i la Coordinació de la Seguretat i Salut per lots separats, finançat amb fons provinents del Pla anual de l'impuls del turisme sostenible (Pla Anual 2024-2025) AnuladaPublicada: 2026-07-14
- Contractació mixta de les obres de renovació del poliesportiu "Es Figueral" de Capdepera i el servei complementari de la direcció d'obra (inclou la direcció de l'obra i la coordinació de la seguretat i salut) per lots separats. ResueltaPublicada: 2026-07-08
- Contractació del servei d'assesoria jurídica i representació legal en matèria d'urbanisme i activitats del municipi de Capdepera (Mallorca, Illes Balears) EvaluaciónPublicada: 2026-07-08