Contracte menor, procediment negociat sense publicitat de l'obra, "Recollida i reconducció de la xarxa de sanejament d'aigües pluvials de la part oest del poble fins al tram baix i final al sud"
Expediente 5/2024 · Entitat Municipal Descentralitzada de Baldomar
Licitación pública de obras convocada por Entitat Municipal Descentralitzada de Baldomar (Cataluña). Con valor estimado de 24.146 €. Procedimiento negociado sin publicidad. Expediente 5/2024.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 5/2024
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Entitat Municipal Descentralitzada de Baldomar
- Tipo de contrato
- Obras
- Procedimiento
- Negociado sin publicidad
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Cataluña
Fechas clave
- Publicación
- 2025-03-10
Códigos CPV
- 45232410Obras de saneamiento
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| Construccions Montsec SCCLDA | Formalizado | 19.955 € | 2025-03-14 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2025-03-10 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2025-03-17 |
Ubicación geográfica
- Cataluña
Otras licitaciones de Entitat Municipal Descentralitzada de Baldomar
Ver el órgano →- La finalitat del contracte es la concessió del servei de bar i de les piscines públiques de Baldomar per a l'any 2024 i fins començar la temporada 2025 ResueltaPublicada: 2024-05-03
- Finalització de l'edifici d'equipament sociocultural 1ª fase edifici amb bar, cuina i sales a la zona d'equipament públic Els Freginals de Baldomar" ResueltaPublicada: 2024-03-01