El Vínculo El Vínculo.
Publicada

Contracte menor per la disponibilitat d’una xarxa WIFI sense fils, protegida amb contrasenya , sense la necessitat de configurar cap VLAN, per cada aula de l’escola. Instal·lació per mitjà del sistema Omada, que és un sistema complert i professional que permet administrar tota la xarxa sota un mateix controlador. Serà necessari: 1-Subministrament dels materials per la instal·lació. 2-Instal·lació dels equips i cablejat. 3-Configuració de la instal·lació.

Expediente 2024-1631 · Ajuntament de Sant Celoni

Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Sant Celoni (Barcelona). Con valor estimado de 1.650 € y presupuesto de 1.996 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-04-18. Expediente 2024-1631.

Importes y cifras

1.650 €
Valor estimado
1.996 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
2024-1631
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Sant Celoni
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-04-11
Fin de presentación de ofertas
2024-04-18

Códigos CPV

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament de Sant Celoni

Ver el órgano →