Contracte menor d'obres per la instal·lació fotovoltaica per autoconsum a l’oficina del Patronat Municipal de Turisme de Cambrils.
Expediente X2024083634 · Ajuntament de Cambrils
Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Cambrils (Tarragona). Con valor estimado de 34.127 € y presupuesto de 41.294 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-12-13. Expediente X2024083634.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- X2024083634
- Estado
- Adjudicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Cambrils
- Tipo de contrato
- Obras
- Procedimiento
- Contrato Menor
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Tarragona
Fechas clave
- Publicación
- 2024-12-08
- Fin de presentación de ofertas
- 2024-12-13
Códigos CPV
- 45261215Revestimiento de cubiertas con placas solares
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| Intelligent Real Solutions S.L. | Adjudicado | 14.700 € | 2025-12-23 |
Ubicación geográfica
- Cambrils, Tarragona, Cataluña
- Tarragona, Tarragona, Cataluña
Otras licitaciones de Ajuntament de Cambrils
Ver el órgano →- Consistent en la selecció d'un gerent per l'empresa municipal APARCAM, d'entre els 6 candidats que s'han presentat. S'adjunta documentació necessària per poder valorar les característiques de l'empresa que s'hauran de gestionar, així com les bases aprovades per accedir al procés de selecció. A l'oferta, caldrà indicar també la previsió de durada d'aquest procés de selecció i de lliurament de l'informe. AdjudicadaPublicada: 2025-12-10
- La redacció de projecte, direcció facultativa d’obra i coordinació de Seguretat i salut en fase execució i As Built final d’obra, que inclourà l’ aixecament topogràfic de l’ espai d’ actuació per l’adequació d’un terreny per a la pràctica exterior de tir amb arc i complements i u rbanització d’un espai exterior al recinte. La direcció facultativa de l’obra està condicionada a la licitació i contractació de l’esmentada obra i als terminis que s’estableixin incloses les possibles prorrogues i endarreriments d’aquesta. El present contracte té per objecte l’elaboració dels documents tècnics necessaris per a la licitació de la resta d’actuacions i despesa prevista en l’actuació “3. Ampliació de la oferta alternativa Turismo Deportivo”. L’actuació 3 s’incardina a dins de l’eix 4. COMPETITIVIDAD. AdjudicadaPublicada: 2024-12-05
- La redacció de projecte, direcció facultativa d’obra i coordinació de Seguretat i salut en fase d'execució i As Built final d’obra, que inclourà l’ aixecament topogràfic per l’ adequació d’un terreny per a circuit de BTT i urbanització d’un espai complementari. La direcció facultativa de l’obra està condicionada a la licitació i contractació de l’esmentada obra i als terminis que s’estableixin incloses les possibles prorrogues i endarreriments d’aquesta. El present contracte té per objecte l’elaboració dels documents tècnics necessaris per a la licitació de la resta d’actuacions i despesa prevista en l’actuació “3. Ampliació de la oferta alternativa Turismo Deportivo”. L’actuació 3 s’incardina a dins de l’eix 4. COMPETITIVIDAD li correspon l’etiqueta climàtica 075 – Infraestructura per a bicicletes. AdjudicadaPublicada: 2024-12-05