Contracte de serveis de monitoratge de les activitats fisicoesportives organitzades per l’Ajuntament de Celrà
Expediente X2026001087 · Ajuntament de Celrà
Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Celrà (Girona). Con valor estimado de 83.165 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-08-27. Expediente X2026001087.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- X2026001087
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Celrà
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Abierto simplificado
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 2 años
- Lugar de ejecución
- Girona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-07
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-08-27
Códigos CPV
- 92600000Servicios deportivos
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-08-07 |
Ubicación geográfica
- Girona, Gerona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Celrà
Ver el órgano →- Contracte de serveis d'activitats culturals. Aquest contracte està dividit en 4 lots:
LOT 1) Servei taller de dibuix i pintura per a infants.
LOT 2) Servei taller de dibuix i pintura.
LOT 3) Servei taller de restauració de mobles.
LOT 4) Servei taller de ceràmica. EvaluaciónPublicada: 2026-07-09
- Contracte de subministrament consistent en l’adquisició d’armaris destinats a edificis plurifamiliars per a la recollida de residus porta a porta EvaluaciónPublicada: 2026-07-09
- Contracte de servei de redacció del Pla Integral de Gestió del Sistema de Sanejament (PIGSS) bàsic de Celrà ResueltaPublicada: 2026-06-10
- Contracte de servei de menjador de l’escola bressol municipal de Celrà en la modalitat de càtering. AdjudicadaPublicada: 2026-06-09
- Contracte de subministrament de clorur fèrric per a l’estació depuradora d’aigües residuals de Celrà (EDAR) ResueltaPublicada: 2026-06-05
- Contracte d'obres consistent en l’execució del projecte d’obra ordinària titulat Projecte ’Desamiantatge i nova coberta a la nau de la planta potabilitzadora i a la nau de la brigada municipal de Celrà’ AdjudicadaPublicada: 2026-05-06
- Contracte de subministrament per l’adquisició de combustible per als vehicles de l’Ajuntament de Celrà ResueltaPublicada: 2026-04-13
- Contracte d'obra consistent en l’execució de la memòria tècnica titulada Millores a l’envolvent tèrmica a l’escola l’Aulet de Celrà - Fase XI ResueltaPublicada: 2026-04-13
- Contracte d’obres per a la Reforma de la pista de tennis número 1 de Celrà ResueltaPublicada: 2026-04-13
- Contracte d'obres per a la realització de les actuacions previstes en la “Memòria valorada per la implementació de mesures correctores en matèria de protecció contra incendis del pavelló, porxo de les piscines i Centre Cívic del Complex de la Fàbrica”: aquest contracte només afecta el porxo de les piscines i el centre cívic. ResueltaPublicada: 2025-12-15