Contractació mixta de subministrament i muntatge del Parc de Calistènia al Parc dels Xiribecs d''Amposta
Expediente 1437/2024/2 · Ajuntament d'Amposta
Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament d'Amposta (Tarragona). Con valor estimado de 41.306 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-12-13. Expediente 1437/2024/2.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 1437/2024/2
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Ajuntament d'Amposta
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Abierto simplificado
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Tarragona
Fechas clave
- Publicación
- 2024-11-28
- Fin de presentación de ofertas
- 2024-12-13
Códigos CPV
- 37410000Equipo para deportes al aire libre
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| JUEGOS KOMPAN, S.A. | Formalizado | 38.790 € | 2025-05-08 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2024-11-28 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2025-05-05 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2025-05-20 |
Ubicación geográfica
- Tarragona, Tarragona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament d'Amposta
Ver el órgano →- Contractació de les obres per l'execució del "Projecte executiu del primer tram de la ruta EuroVelo 8 al Montsià, Amposta a Freginals, per la carretera vella de Freginals, camí de Solsó i la via verda ciclable existent fins a Freginals - fase 2" PublicadaPublicada: 2026-08-19
- Concessió administrativa d'ús privatiu de l'edifici Universitari-Auditori d'Amposta per a la seva ampliació i gestió PublicadaPublicada: 2026-08-17
- Reurbanització de l'Avinguda Santa Bàrbara per al foment de l'ús de la bicicleta (Lot 3) PublicadaPublicada: 2026-08-17
- Contracte d'obres per l'execució del projecte "reforma dels lavabos exteriors del CEIP Miquel Granell" PublicadaPublicada: 2026-08-03
- Subministrament d'equips i serveis de reprografia municipal de l'Ajuntament d'Amposta PublicadaPublicada: 2026-07-28
- Contractació mixta relativa al subministrament, en règim de lloguer, i al servei de muntatge i desmuntatge de la carpa necessària per a la celebració d’activitats diverses organitzades per l’Ajuntament d'Amposta PublicadaPublicada: 2026-07-24
- Obres per l'execució del “Projecte constructiu passarel·la de vianants sobre l’Av. Santa Bàrbara i urbanització del carrer Inocenci Soriano Montagut i lateral Av. Santa Bàrbara” PublicadaPublicada: 2026-07-20
- Contrato de servicio por la conservación y limpieza de las zonas verdes del municipio de Amposta PublicadaPublicada: 2026-07-13
- Contracte d'obres per l'execució del projecte "Proyecto básico y de ejecución - Fase II. Rehabilitación, reforma y ampliación del convento y antiguo Colegio de las Carmelitas Misioneras Teresianas para la nueva escuela de arte y diseño de Amposta (ESARDI)" PublicadaPublicada: 2026-07-10
- Concessió de l'explotació dels serveis de temporada de les platges del terme municipal d'Amposta EvaluaciónPublicada: 2026-07-08