contractació del servei de cerimònies de comiat i música per a les famílies dels difunts de l’Empresa Mixta de Serveis Fúnebres Municipals de Tarragona, SA.
Expediente 01/2026 · Empresa Mixta de Serveis Fúnebres Municipals de Tarragona, SA
Licitación pública de servicios convocada por Empresa Mixta de Serveis Fúnebres Municipals de Tarragona, SA (Tarragona). Con valor estimado de 186.120 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-08-21. Expediente 01/2026.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 01/2026
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Empresa Mixta de Serveis Fúnebres Municipals de Tarragona, SA
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 1 años
- Lugar de ejecución
- Tarragona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-06
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-08-21
Códigos CPV
- 79952000Servicios de eventos
- 92312130Servicios artísticos de bandas de músicos
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-08-06 |
Ubicación geográfica
- Tarragona, Tarragona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Empresa Mixta de Serveis Fúnebres Municipals de Tarragona, SA
Ver el órgano →- contractació del subministrament de recordatoris per a l’Empresa Mixta de Serveis Fúnebres Municipals de Tarragona, SA., PublicadaPublicada: 2026-06-03
- contractació del servei de recepció i serveis auxiliars per a l’Empresa Mixta de Serveis Fúnebres Municipals de Tarragona, SA. reservat a Centres Especials de Treball d’Iniciativa Social (CETIS) i Empreses d’Inserció (EI) per a la inserció de col·lectius amb discapacitat o en situació o greu risc d’exclusió social de la DA 4ª LCSP ResueltaPublicada: 2025-12-02
- Contractació de l’assessorament, planificació i inserció de publicitat convencional en els mitjans de comunicació de les campanyes institucionals de l’Empresa Mixta de Serveis Fúnebres Municipals de Tarragona, SA, i organització d’esdeveniments per divulgar el valor social de l’empresa funerària ResueltaPublicada: 2025-11-28