Contractació del patrocini de l’Ajuntament de Cerdanyola del Vallès al Cerdanyola del Vallès Futbol Club, per fer difusió de l’esport del futbol i dels valors associats a la seva pràctica i per publicitar la marca “Cerdanyola, ciutat del coneixement” o la marca que en cada moment determini l’Ajuntament de Cerdanyola del Vallès, de campanyes institucionals i d’activitats de l’Ajuntament de Cerdanyola del Vallès.
Expediente 155/2023/001 · Ajuntament de Cerdanyola del Vallès
Licitación pública de administrativo especial convocada por Ajuntament de Cerdanyola del Vallès (Barcelona). Con valor estimado de 74.380 €. Procedimiento abierto. Expediente 155/2023/001.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 155/2023/001
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Cerdanyola del Vallès
- Tipo de contrato
- Administrativo especial
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2024-04-17
Códigos CPV
- 79341000Servicios de publicidad
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| CERDANYOLA FUTBOL CLUB | Formalizado | 49.587 € | 2024-04-30 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil de contratante | Anuncio de Adjudicación | 2024-04-17 |
| Perfil de contratante | Anuncio de Formalización | 2024-05-07 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Otras licitaciones de Ajuntament de Cerdanyola del Vallès
Ver el órgano →- Subministrament de tòner i altres consumibles, així com les reparacions dels equips multifunció propietat de l’Ajuntament de Cerdanyola del Vallès, mitjançant dos lots. AdjudicadaPublicada: 2025-01-09
- Obres definides en el projecte de millora accessibilitat Poblat Ibèric de Ca n’Oliver, Fase 1 PublicadaPublicada: 2025-01-08
- Concert musical del cantant “MIKI NUÑEZ el dia 28 de desembre de 2024. ResueltaPublicada: 2024-12-23
- Espectacle infantil "Masha y el oso" ResueltaPublicada: 2024-12-20
- Subministrament, en règim d’arrendament, de la subscripció a una plataforma per a la gestió de personal i nòmines del personal que treballa a l’Ajuntament de Cerdanyola del Vallès ResueltaPublicada: 2024-12-16
- Contractació servei espectacle infantil "Masha y el Oso" AdjudicadaPublicada: 2024-12-04
- Subministrament de la subscripció de llicències Adobe Creative Cloud per a l’Ajuntament de Cerdanyola del Vallès AdjudicadaPublicada: 2024-11-26
- Servei retirada de pins del jardí del museu de Ca n'Ortadó de Cerdanyola del Vallès AdjudicadaPublicada: 2024-11-20
- Espectacle musical "El gran show del Rey León" ResueltaPublicada: 2024-11-20
- Subministrament de productes higiènics i de neteja per a les diferents instal·lacions i dependències municipals de l'Ajuntament de Cerdanyola del Vallès ResueltaPublicada: 2024-11-13