Contractació de l'assistència tècnica de la coordinació per la seguretat i salut en el projecte d'ampliació de la Planta de Can Barba, mitjançant contracte basat en l’Acord marc de serveis de redacció de projectes i direcció d’obra amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2021.05), Lot 19 del servei de seguretat i salut a la demarcació de Barcelona.
Expediente X2026000008 · Consorci per a la Gestió de Residus del Vallès Occidental
Licitación pública de servicios convocada por Consorci per a la Gestió de Residus del Vallès Occidental (Barcelona). Con valor estimado de 161.381 €. Procedimiento abierto. Expediente X2026000008.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- X2026000008
- Estado
- Adjudicada
- Órgano de contratación
- Consorci per a la Gestió de Residus del Vallès Occidental
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- Contrato basado en un Acuerdo Marco
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-07-30
Códigos CPV
- 71317200Servicios de salud y seguridad
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| SGS TECNOS SA | Adjudicado | 159.024 € | 2026-06-18 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-07-30 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Otras licitaciones de Consorci per a la Gestió de Residus del Vallès Occidental
Ver el órgano →- L’objecte del contracte és la prestació del servei de recollida comarcal d’oli domèstic en contenidors al carrer de diferents municipis, reservat a empreses d’inserció i a centres especials de treball d’iniciativa social. AdjudicadaPublicada: 2026-06-03
- L’objecte del contracte que es licita consisteix principalment en la prestació dels següents serveis:
1) El servei públic de deixalleria mòbil del Consorci consisteix en la utilització d’un vehicle adaptat que visita diferents municipis del Consorci amb un calendari de parades preestablert.
2) Les activitats d’educació ambiental a les escoles de la comarca que es duen a terme amb la deixalleria mòbil del Consorci. ResueltaPublicada: 2026-05-07
- Contractació l’assegurança de responsabilitat civil i patrimonial del Consorci AdjudicadaPublicada: 2026-02-23
- L’objecte del contracte és la prestació al Consorci dels serveis d’enginyeria per la revisió del Projecte constructiu, la direcció executiva de l’obra i serveis complementaris per a l’ampliació de la planta de biometanització i de compostatge de Can Barba (Terrassa). ResueltaPublicada: 2026-02-11
- L’objecte de la present contractació és la prestació del servei consistent en la gestió de
nòmines i documents de cotització a la Seguretat Social del personal del Consorci per a
la Gestió de Residus del Vallès Occidental. ResueltaPublicada: 2026-01-30
- L’objecte del contracte és la contractació d’un servei de d’assessorament i defensa lletrada en el procediment de liquidació final i reversió definitiva del contracte de concessió d’obra pública del CTR-Vallès, i ordre de continuïtat, així com pel que fa a la nova concessió que el Consorci està treballant. ResueltaPublicada: 2025-11-05
- El presente contrato tiene por objeto la “Construcción y explotación de la Planta de Biometanización de Can Barba”. El objeto del contrato incluye las siguientes prestaciones de acuerdo con lo previsto en el pliego de prescripciones técnicas y en sus anexos: revisión y consolidación del proyecto básico; realización de los proyectos de detalle y tramitaciones para legalizaciones; desarrollo de la ingeniería de ejecución y final del contrato; ejecución de las obras de construcción e instalaciones; puesta en marcha, pruebas y recepción de la obra y de las instalaciones; explotación de la nueva instalación por un periodo de 10 años. ResueltaPublicada: 2025-09-10
- L’objecte d’aquesta contractació és la prestació del “servei de recollida i gestió dels residus especials en petites quantitats a efectuar a diversos municipis de la comarca del Vallès Occidental”, en endavant REPQ. ResueltaPublicada: 2025-07-07
- Servei per al tractament de residus voluminosos dels municipis consorciats del Vallès Occidental ResueltaPublicada: 2025-07-07
- Contractació de l’assegurança de responsabilitat de càrrecs electes i personal al servei del Consorci per a la Gestió de Residus del Vallès Occidental. AdjudicadaPublicada: 2025-06-17