Contractació administrativa del servei de manteniment preventiu de l’equip forn microones, l’equip utilitzat pel sistema de purificació de l’aigua i del cromatògraf iònic per al Laboratori Polivalent de la Garrotxa, del Consorci SIGMA, mitjançant procediment negociat sense publicitat amb un únic licitador.
Expediente X2026000052 · Consorci de Medi Ambient i Salut Pública de la Garrotxa (SIGMA)
Licitación pública de servicios convocada por Consorci de Medi Ambient i Salut Pública de la Garrotxa (SIGMA) (Girona). Con valor estimado de 34.022 €. Procedimiento negociado sin publicidad. Expediente X2026000052.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- X2026000052
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Consorci de Medi Ambient i Salut Pública de la Garrotxa (SIGMA)
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Negociado sin publicidad
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Girona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-19
Códigos CPV
- 50324200Servicios de mantenimiento preventivo
Lotes (3)
| Lote | Objeto | Presupuesto | CPV |
|---|---|---|---|
| 1 | Servei de manteniment preventiu de l’equip Forn Microones | — | — |
| 2 | Servei de manteniment preventiu de l’equip utilitzat pel sistema de purificació de l’aigua | — | — |
| 3 | Servei de manteniment preventiu del Cromatògraf Iònic | — | — |
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| METROHM HISPANIA SLU | Formalizado | 1.889 € | 2026-07-24 |
| METROHM HISPANIA SLU | Formalizado | 2.167 € | 2026-07-24 |
| METROHM HISPANIA SLU | Formalizado | 2.977 € | 2026-07-24 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-08-19 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2026-08-19 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-08-19 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-08-19 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2026-08-19 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2026-08-19 |
Ubicación geográfica
- Girona, Gerona, Cataluña
Otras licitaciones de Consorci de Medi Ambient i Salut Pública de la Garrotxa (SIGMA)
Ver el órgano →- Contractació administrativa del subministrament i i instal·lació d’un equip ICP-MS (Espectrometria de masses amb plasma acoblat inductivament) per al Laboratori Polivalent de la Garrotxa, mitjançant procediment obert simplificat. EvaluaciónPublicada: 2026-07-16
- Contractació administrativa del servei extern de determinacions analítiques específiques en mostres d’aigües de consum, continentals i residuals, fangs i terres de depuració per al Laboratori Polivalent de la Garrotxa, mitjançant procediment obert simplificat ResueltaPublicada: 2026-04-23
- Contractació administrativa del subministrament de reactius, medis de cultiu, material fungible i envasos per mostreig pel Laboratori Polivalent de la Garrotxa, mitjançant procediment obert ResueltaPublicada: 2026-02-19
- Contractació administrativa del servei de manteniment de vehicles i del generador del Consorci SIGMA, mitjançant procediment obert simplificat abreujat. PublicadaPublicada: 2026-02-19
- Contractació administrativa del subministrament i instal·lació d’un microones digestor model Ethos Easy amb control de temperatura Easytemp directe compatible amb el Rotor SK10 i la sonda Termopar, per al Laboratori Polivalent ResueltaPublicada: 2026-01-13
- Contractació administrativa del servei de neteja d’oficines, laboratori i vehicles del Consorci de Medi Ambient i Salut Pública, SIGMA, mitjançant procediment obert simplificat. ResueltaPublicada: 2025-10-31
- Contractació administrativa del servei d’auditoria i certificació del sistema de gestió de qualitat segons la norma UNE/EN ISO 9001:2015per al Laboratori Polivalent de la Garrotxa, mitjançant procediment obert simplificat abreujat, amb pluralitat de criteris. AdjudicadaPublicada: 2025-07-24
- Servei d’auditoria externa segons la norma UNE-EN ISO/IEC 17025:2017 pel Laboratori Polivalent ResueltaPublicada: 2025-07-09
- Contractació administrativa del servei consistent en la realització de les auditories internes segons la norma UNE/EN ISO 9001:2015 i la norma UNE-EN ISO/IEC 17025:2017 del Laboratori Polivalent de la Garrotxa ResueltaPublicada: 2025-04-28