El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

Consistent en la selecció d'un gerent per l'empresa municipal APARCAM, d'entre els 6 candidats que s'han presentat. S'adjunta documentació necessària per poder valorar les característiques de l'empresa que s'hauran de gestionar, així com les bases aprovades per accedir al procés de selecció. A l'oferta, caldrà indicar també la previsió de durada d'aquest procés de selecció i de lliurament de l'informe.

Expediente X2025100843 · Ajuntament de Cambrils

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Cambrils (Tarragona). Con valor estimado de 4.132 € y presupuesto de 5.000 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-12-17. Expediente X2025100843.

Importes y cifras

4.132 €
Valor estimado
5.000 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
X2025100843
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Cambrils
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Tarragona

Fechas clave

Publicación
2025-12-10
Fin de presentación de ofertas
2025-12-17

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
María Luisa Mateo Machado Adjudicado 2.875 € 2026-01-19

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament de Cambrils

Ver el órgano →