El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Concessió demanial, l’ús privatiu del bar-botiga Centre Feliuenc, situat a Plaça Doctor Puig, 2 a Sant Feliu del Racó, destinat a l’explotació de restaurant, de l’espai de la terrassa i botiga a sota. La concessió demanial comportarà l'autorització de l'ús privatiu per part del concessionari dels referits béns, salvaguardant el dret de propietat i sense perjudici de tercers. - Fitxa tècnica: Finca núm. 1606 Tom 2.959 llibre 232 foli 137 Ref. Cadastral 2487008DG2028N0001FG - L’espai: Es posa a disposició del concessionari els espais i serveis següents de la finca esmentada: Planta semi soterrani:  Botiga (49,42 m2), magatzem (4,08 m2) i bany adaptat (4,15 m2): 57,65 m2 Planta baixa  Local destinat a restauració format per sala (94,34 m2), cuina (18,79 m2) i traster (6,46 m2): 119,59 m2  Espai de serveis format per magatzem (12,40 m2) i lavabos (19,98 m2) (a executar en aquesta licitació): 32,38 m  Espai destinat a terrassa: 27,23 m2 Total m2 concessió: 236,85 m2 La resta d’espais de la finca, com la resta de la casa anomenada Casa de la Pepeta, així com la planta primera, no estaran vinculades amb la concessió, restant aquests espais a disposició de l’ajuntament per l’ús que en cregui oportú. (veure plànol adjunt)

Expediente CONT2500037 · Ajuntament de Castellar del Vallès

Licitación pública de administrativo especial convocada por Ajuntament de Castellar del Vallès (Barcelona). Con valor estimado de 199.032 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-09-19. Expediente CONT2500037.

Importes y cifras

199.032 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
CONT2500037
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Castellar del Vallès
Tipo de contrato
Administrativo especial
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
15 años
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-09-03
Fin de presentación de ofertas
2025-09-19

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
FORNAX DYNAMICS SL Formalizado 150.500 € 2026-02-13

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-09-03
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2026-01-21
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2026-03-18

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Castellar del Vallès

Ver el órgano →