Concessió demanial i d’ús privatiu del bar del Local Social del municipi de Sant Mori bé de domini públic amb referència cadastral 9372317DG9697S0001RP, i situat al carrer Escoles núm. 5 de Sant Mori per a la gestió i l’explotació del servei de bar, consergeria i serveis complementaris a risc i ventura del concessionari. Codificació segons nomenclatura CPV: 55330000-2 serveis de cafeteria 55410000-7 serveis de gestió de bars 55321000-6 serveis de preparació de menjars D’acord amb l’article 77 LCSP no s’exigirà la classificació en aquest tipus de contracte. Inscripció en el RELI/ROLECE: No obligatòria.
Expediente X2026000032 · Ajuntament de Sant Mori
Licitación pública de concesión de servicios convocada por Ajuntament de Sant Mori (Girona). Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-04-15. Expediente X2026000032.
Datos del expediente
- Expediente
- X2026000032
- Estado
- Evaluación
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Sant Mori
- Tipo de contrato
- Concesión de Servicios
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 2 años
- Lugar de ejecución
- Girona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-03-20
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-04-15
Códigos CPV
- 55321000Servicios de preparación de comidas
- 55330000Servicios de cafetería
- 55410000Servicios de gestión de bares
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-03-20 |
Ubicación geográfica
- Girona, Gerona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Sant Mori
Ver el órgano →- Execució del projecte de millora de la xarxa municicipal d'abastament d'aigua , fases D i F EvaluaciónPublicada: 2025-11-06
- Licitació de la concessió de domini públic del bar del Local Social PublicadaPublicada: 2023-10-10