El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Comprèn el subministrament, en la modalitat de compra, d’una furgoneta nova blanca, d’un vehicle nou tipus SUV amb transformacions i d’un vehicle nou tipus SUV amb transformacions i kit de detinguts, destinats al servei de la Policia Local de l’Ajuntament de Salou, d’acord amb les especificacions tècniques i condicions requerides en els respectius plecs de prescripcions tècniques (PPT) que regulen els respectius contractes.

Expediente 10623/2023 · Ajuntament de Salou

Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Salou (Tarragona). Con valor estimado de 67.355 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-02-28. Expediente 10623/2023.

Importes y cifras

67.355 €
Valor estimado
3
Lotes

Datos del expediente

Expediente
10623/2023
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Salou
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Tarragona

Fechas clave

Publicación
2024-02-13
Fin de presentación de ofertas
2024-02-28

Códigos CPV

Lotes (3)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Lot 1
2 Lot 2
3 Lot 3: vehicle tipus SUV amb transformacions i kit de detinguts.

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
BAYSAN QUALITY PRO S.L. · Lote 3 Formalizado 28.900 € 2024-05-09

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil de contratante Anuncio de Licitación 2024-02-13
Perfil de contratante Anuncio de Adjudicación 2024-04-22
Perfil de contratante Anuncio de Formalización 2024-05-29

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Salou

Ver el órgano →