El Vínculo El Vínculo.
Evaluación

Cobrir els serveis preventius sanitaris i d’intervenció que requereixi l’Ajuntament de Sant Cugat del Vallès, en virtut del Decret 30/2015, de 3 de març, pel qual s’aprova el catàleg d’activitats i centres obligats a adoptar mesures d’autoprotecció i es fixa el contingut mínim d’aquestes mesures, i d’altra normativa sectorial que pogués existir, pel que fa als actes, organitzats o coorganitzats per l’Ajuntament de Sant Cugat, de caràcter festiu, esportiu, comercial o cultural, i pels diferents Plans d’Actuació Municipal aprovats pel Ple i homologats per la Direcció General de Protecció Civil de la Generalitat de Catalunya.

Expediente 21/2024 - 9338/2024 · Ajuntament de Sant Cugat del Vallès

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Sant Cugat del Vallès (Barcelona). Con valor estimado de 59.500 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-04-15. Expediente 21/2024 - 9338/2024.

Importes y cifras

59.500 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
21/2024 - 9338/2024
Estado
Evaluación
Órgano de contratación
Ajuntament de Sant Cugat del Vallès
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Otros
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
1 años
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-03-27
Fin de presentación de ofertas
2024-04-15

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil de contratante Anuncio de Licitación 2024-03-27

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Sant Cugat del Vallès

Ver el órgano →