El Vínculo El Vínculo.
ResueltaContrato SARA

Cobertura de totes les assegurances de l'Ajuntament i del Patronat Municipal de la Música (com a prenedors) que donin cobertura a diferents àrees de risc, d'acord amb les previsions dels corresponents plecs de prescripcions tècniques (un per a cada lot) i els seus annexos. Complementàriament la finalitat del contracte s'insereix dintre la política d'afavorir la igualtat entre homes i dones i la diversitat.

Expediente 2024-SP-OH-03 · Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet (Barcelona). Con valor estimado de 574.200 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-09-30. Expediente 2024-SP-OH-03.

Importes y cifras

574.200 €
Valor estimado
3
Lotes

Datos del expediente

Expediente
2024-SP-OH-03
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-08-29
Fin de presentación de ofertas
2024-09-30

Códigos CPV

Lotes (3)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Pòlissa d''assegurança que cobreixi les pèrdues de danys materials del patrimoni de l''Ajuntament i el seu Patronat de la Música
2 Pòlissa d''assegurança de responsabilitat derivada de l''ús i circulació dels vehicles a motor terrestres de l''Ajuntament i del seu Patronat de la Música
3 Pòlissa d''assegurança que doni cobertura a la responsabilitat de les autoritats i personal al servei de l''Ajuntament i del seu Patronat de la Música

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
ALLIANZ COMPAÑIA DE SEGUROS Y REASEGUROS SA · Lote 1 Formalizado 206.352 € 2024-12-23
FIATC MUTUA DE SEGUROS Y REASEGUROS · Lote 2 Formalizado 40.600 € 2024-12-23
W.R. Berkley Europe AG, Sucursal en España · Lote 3 Formalizado 12.994 € 2024-12-23

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2024-08-29
DOUE Anuncio de Licitación 2024-08-30
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-11-28
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-11-28
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-11-28
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-01-03
DOUE Anuncio de Formalización 2024-08-30
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-01-03
DOUE Anuncio de Formalización 2024-08-30
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-01-03
DOUE Anuncio de Formalización 2024-08-30

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet

Ver el órgano →