Cbas AMAR subministrament de 33.000 gasoil B per les instal·acions del PAB
Expediente 1431-0316/2026 · Consorci del Bages per a la Gestió de Residus
Licitación pública de suministros convocada por Consorci del Bages per a la Gestió de Residus (Barcelona). Con valor estimado de 42.900 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-07-22. Expediente 1431-0316/2026.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 1431-0316/2026
- Estado
- Adjudicada
- Órgano de contratación
- Consorci del Bages per a la Gestió de Residus
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- Contrato basado en un Acuerdo Marco
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-07-21
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-07-22
Códigos CPV
- 09134100Gasoil
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| PETROLIS DE BARCELONA S.A. | Adjudicado | 35.970 € | 2026-07-24 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-07-21 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-07-29 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Consorci del Bages per a la Gestió de Residus
Ver el órgano →- Contracte basat en l'acord marc de materials de deixalleries, lot 1 Ferralla, 3r trimestre 2026 ResueltaPublicada: 2026-06-09
- Contracte basat en l'acord marc de materials de deixalleries, lot 2, cartró, 3r trimestre 2026 ResueltaPublicada: 2026-06-09
- Contracte Basat Acord Marc subministrament de35.000 litres gasoil B setmana 16/2026 ResueltaPublicada: 2026-04-24
- Subministrament i muntatge d'elements de la línia de trituració de la planta de valortizació del Consorci del Bages per a la gestió de residus. EvaluaciónPublicada: 2026-04-22
- Servei de contractació d'assegurança de risc ambiental (lot 1) i de resposanbilitat civil (lot2) ResueltaPublicada: 2026-03-27
- Acord marc amb diversos empresaris mitjançant procediment obert, per a la posterior adjudicació de contractes basats de serveis per al tractament i valorització de residus procedents del servei de deixalleries. ResueltaPublicada: 2026-02-12
- Servei de comunicació i gestió de xarxes socials ResueltaPublicada: 2026-01-30
- Subministrament d'un garbell elèctric per a la planta de compostatge del Consorci. ResueltaPublicada: 2026-01-27
- L’Acord Marc, promogut pel Consorci del Bages per a la gestió de residus, en endavant, el Consorci, té per objecte la selecció empresaris per la prestació del subministrament de Gasoil B per les instal·lacions del PAB. ResueltaPublicada: 2025-12-31
- Subministrament de dues pales carregadores pel Parc Ambiental Bufalvent AdjudicadaPublicada: 2025-11-21