El Vínculo El Vínculo.
Publicada

Cal reforçar els serveis d'atenció domiciliària (SAD) que l'Ajuntament ja té contractat per atendre situacions d'especial vulnerabilitat com són les demències o altres malalties neurodegeneratives. Per això, és necessària la contractació d'un servei que presti una atenció en l’entorn domiciliari a les persones afectades d’una malaltia neurodegenerativa amb l’objectiu de preservar les seves funcions cognitives, retardar el procés neurodegeneratiu, i que els familiars i/o persones cuidadores puguin disposar d’eines de cura i d’un espai propi que disminueixi la sobrecàrrega en l’atenció diària. La proposta tècnica del servei haurà de tenir el contingut següent: 1. Descripció de l’exploració neuropsicològica, del tipus d’eines que es faran servir i categorització de les persones en funció dels resultats. 2. Descripció del pla d’intervenció al domicili: fases, objectius i resultats esperats. 3. Descripció de l’equip d’intervenció. 4. Descripció del pla de treball amb les persones cuidadores: objectius i resultats esperats. 5. Propostes de coordinació i col·laboració amb altres agents del territori. 6. Memòria tècnica del servei.

Expediente SSO 2023/19793 · Ajuntament de Castelldefels

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Castelldefels (Barcelona). Con valor estimado de 14.999 € y presupuesto de 16.499 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-12-20. Expediente SSO 2023/19793.

Importes y cifras

14.999 €
Valor estimado
16.499 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
SSO 2023/19793
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Castelldefels
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2023-12-12
Fin de presentación de ofertas
2023-12-20

Códigos CPV

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament de Castelldefels

Ver el órgano →