El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Atès la instal·lació ja disponible de 100kW de generació d’energia elèctrica per fotovoltaica a coberta de l’Espai Tolrà, destinada a autoconsum compartit amb 4 edificis municipals propers, instal·lació formalitzada a CONT2100038 s'acorda la contractació dels 4 subministraments ubicats a Espai Tolrà 60%, Escola Joan Blanquer 20%, Escola d'Adults 5% i Camp de Futbol municipals 15%en la proporció assenyalada anteriorment

Expediente CONT2400012 · Ajuntament de Castellar del Vallès

Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Castellar del Vallès (Barcelona). Con valor estimado de 31.532 €. Procedimiento otros. Expediente CONT2400012.

Importes y cifras

31.532 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
CONT2400012
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Castellar del Vallès
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Otros
Sistema de contratación
Contrato basado en un Acuerdo Marco
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-02-23

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
ELECTRA CALDENSE ENERGIA SA Formalizado 31.532 € 2024-02-13

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2024-02-23
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-02-23

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Castellar del Vallès

Ver el órgano →