El Vínculo El Vínculo.
EvaluaciónContrato SARA

Assistència tècnica i coordinació de seguretat i salut dels contractes de serveis d'execució d'operacions d'obra civil, de senyalització horitzontal, d'instal·lacions elèctriques, de ferms, d'estructures i d'actius geotècnics

Expediente PTOP-2026-8 · Departament de Territori, Habitatge i Transició Ecològica

Licitación pública de servicios convocada por Departament de Territori, Habitatge i Transició Ecològica (Cataluña). Con valor estimado de 9.752.970 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-09-18. Expediente PTOP-2026-8.

Importes y cifras

9.752.970 €
Valor estimado
6
Lotes

Datos del expediente

Expediente
PTOP-2026-8
Estado
Evaluación
Órgano de contratación
Departament de Territori, Habitatge i Transició Ecològica
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
1 años
Lugar de ejecución
Cataluña

Fechas clave

Publicación
2025-07-15
Fin de presentación de ofertas
2025-09-18

Códigos CPV

Lotes (6)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Conservació d'obra civil, de senyalització horitzontal, d'instal·lacions elèctriques, de ferms, d'estructures i d'actius geotècnics de Barcelona
2 Conservació d'obra civil, de senyalització horitzontal, d'instal·lacions elèctriques, de ferms, d'estructures i d'actius geotècnics de Girona
3 Conservació d'obra civil, de senyalització horitzontal, d'instal·lacions elèctriques, de ferms, d'estructures i d'actius geotècnics de Lleida
4 Conservació d'obra civil, de senyalització horitzontal i instal·lacions elèctriques de Tarragona
5 Conservació de ferms, d'estructures i d'actius geotècnics de Tarragona
6 Conservació d'obra civil, de senyalització horitzontal, d'instal·lacions elèctriques, de ferms, d'estructures i d'actius geotècnics de Terres de l'Ebre

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-07-15

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Departament de Territori, Habitatge i Transició Ecològica

Ver el órgano →