assessorament jurídic especialitzat en les matèries de contractació i urbanisme
Expediente X2026000397 · Ajuntament de Gurb
Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Gurb (Cataluña). Con valor estimado de 111.567 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-08-18. Expediente X2026000397.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- X2026000397
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Gurb
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Cataluña
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-03
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-08-18
Códigos CPV
- 79100000Servicios jurídicos
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-08-03 |
Ubicación geográfica
- Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Gurb
Ver el órgano →- Servei de classes d'activitats esportives dirigides per a persones adultes en el municipi de Gurb ( Zumba, Pilates, Ioga i Gimnàstica) AdjudicadaPublicada: 2026-05-22
- Obres de rehabilitació del dipòsit de Palau, renovació de la Xarxa en baixa i renovació del telecontrol de Gurb ResueltaPublicada: 2026-03-05
- Obres de rehabilitació del dipòsit de Palau, renovació de la xarxa d'aigua en baixa i renovació del telecontrol de Gurb ResueltaPublicada: 2026-01-14
- Manteniment i connexió a central receptora d'alarmes, del sistema de seguretat ( detecció d'intrusió i detecció d'incendis) dels equipaments i edificis municipals de Gurb ResueltaPublicada: 2025-11-07
- Millora del camí de Ronda en el tram comprès entre a C-17 i la B522 de Gurb ResueltaPublicada: 2025-08-25
- Asfaltatge i senyalització de diferents punts de varis carrers de Gurb ResueltaPublicada: 2025-08-25
- Manteniment i conservació de les instal·lacions de l'enllumenat públic exterior de Gurb ResueltaPublicada: 2025-03-19
- Servei de neteja dels edificis, instal·lacions i dependències municipals de Gurb, així com el subministrament del material, productes i mitjans tècnics i mecànics necessaris per a la correcta prestació del servei. ResueltaPublicada: 2025-01-09