El Vínculo El Vínculo.
Publicada

Arranjament de diversos camins del municipi en la seva amplada actual, amb una amplada mitjana de 3,5 metres. Es repassarà l’esplanada actual en aquells punts que es consideri convenient en el moment del replanteig de l’obra. El re perfilat es realitzarà amb motoanivelladora, i es deixarà a dues llevat de les corbes on es realitzarà un lleuger peralt. Es compactarà l’esplanada amb corró al 95% PM. Abans del corronat es regarà el material aportat. S’escamparà el tot‐ú reciclat en un gruix no inferior a 15 centímetres. L’explanació serà uniforme per a tota la superfície de trànsit.

Expediente 119/2026 · Ajuntament de Riner

Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Riner (Lleida). Con valor estimado de 119.571 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-09-07. Expediente 119/2026.

Importes y cifras

119.571 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
119/2026
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Riner
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
1 meses
Lugar de ejecución
Lleida

Fechas clave

Publicación
2026-08-14
Fin de presentación de ofertas
2026-09-07

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2026-08-14

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Riner

Ver el órgano →