El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

Aquest lloguer inclou els següents serveis associats: • Trasllat dels vestits a la masia de can roca de baix el divendres 20 de desembre de 2024 i recollida el dimarts 7 de gener de 2025. • Prova de vestuari als participants a les 3 activitats, previst per 3 dies el divendres 20, dilluns 23 i divendres 27 de desembre de 2024. • Lloguer dels vestits del campament de carters reials pels dies del 2 al 4 de gener (3 carters reials i 24 patges) • Lloguer dels vestits dels 3 Reis, essent diferents els de la cavalcada del matí i els de la cavalcada de la tarda • Lloguer dels vestits dels carters reials, en total 55 patges, per a les 2 cavalcades. • Lloguer dels vestits dels patges infantils que van a les carrosses de Ses Majestats a la cavalcada de la tarda, en total 31 vestits. • Servei de coordinació de vestuari els dies 2, 3 i 4 de gener al Castell durant el Campament de Carters Reials en horari de mati i tarda i el dia 5 de gener, a la masia de Can Roca de Baix, de les persones que participen. • Servei de maquillatge dels personatges per al Campament de Carters Reials i a les cavalcades del matí i de la tarda.

Expediente CUL 2024/24532 · Ajuntament de Castelldefels

Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Castelldefels (Barcelona). Con valor estimado de 8.500 € y presupuesto de 10.285 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-12-10. Expediente CUL 2024/24532.

Importes y cifras

8.500 €
Valor estimado
10.285 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
CUL 2024/24532
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Castelldefels
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-11-29
Fin de presentación de ofertas
2024-12-10

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
ÁNGELA PILAR ANDRÉS MOSEGUÍ Adjudicado 8.500 € 2024-12-16

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament de Castelldefels

Ver el órgano →