El Vínculo El Vínculo.
EvaluaciónContrato SARA

Aquest expedient de contractació pretén donar resposta a les necessitats del BST, com a centre de referència i únic banc de sang de Catalunya, el BST requereix disposar de mètodes de confirmació per a les determinacions d’immunohematologia, que es basin en un segon mètode: és a dir en uns reactius i equips analitzadors diferents dels emprats en la primera determinació. És per això, que malgrat disposar d’un expedient vigent per a l’adquisició de reactius d’immunohematologia, cal un concurs públic per contractar el subministrament dels reactius emprats com a segon mètode, en la tipificació de donats o comprovació de pacients. Aquest segon mètode ha de ser necessàriament diferent del primer.

Expediente CS/2000/1100005328/24/PO · Banc de Sang i Teixits (BST)

Licitación pública de suministros convocada por Banc de Sang i Teixits (BST) (Barcelona). Con valor estimado de 672.289 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-03-08. Expediente CS/2000/1100005328/24/PO.

Importes y cifras

672.289 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
CS/2000/1100005328/24/PO
Estado
Evaluación
Órgano de contratación
Banc de Sang i Teixits (BST)
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-02-09
Fin de presentación de ofertas
2024-03-08

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil de contratante Anuncio de Licitación 2024-02-12
DOUE Anuncio de Licitación 2024-02-09

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Banc de Sang i Teixits (BST)

Ver el órgano →