El Vínculo El Vínculo.
Publicada

Al l’entrada al municipi i connectant amb el carrer Xerta es troba la zona de l'àmbit d'aquest projecte, que és l’accés oest a la població. Es tracta d'un carrer molt a prop de l’accés al nucli urbà des de la carretera T-333. Les cases que envolten aquesta zona són habitatges residencials. Actualment, aquest carrer es troba amb un estat deficient d’urbanització amb serveis antics i obsolets i amb les xarxes telefònica i elèctrica aèries. L’Ajuntament de Prat de Comte vol realitzar un arranjament d'aquesta zona millorant la seva pavimentació i renovant els serveis soterrats: aigua i clavegueram, millorant alhora l’aspecte visual del carrer. És per aquest motiu que es redacta el present projecte de “PROJECTE DE PAVIMENTACIÓ I SERVEIS AL CARRER FRANCESC BERBIS” , amb clau 2022-0014790.

Expediente C/Francesc Berbis · Ajuntament de Prat de Comte

Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Prat de Comte (Tarragona). Con valor estimado de 58.738 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-02-18. Expediente C/Francesc Berbis.

Importes y cifras

58.738 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
C/Francesc Berbis
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Prat de Comte
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
3 meses
Lugar de ejecución
Tarragona

Fechas clave

Publicación
2026-02-03
Fin de presentación de ofertas
2026-02-18

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2026-02-03

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Prat de Comte

Ver el órgano →