El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

Adhesió de l’Ajuntament de Salou a l’acord marc de serveis de consultoria per a la preparació i tramitació de subvencions amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Expedient 2021.07), concretament, al lot núm. 22: Serveis d’assessorament i justificació d’ajuts amb fons europeus amb autoritat de gestió de l’Estat o la Generalitat de Catalunya, demarcació de Tarragona.

Expediente 8296/2023 · Ajuntament de Salou

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Salou (Tarragona). Con valor estimado de 26.851 €. Procedimiento otros. Expediente 8296/2023.

Importes y cifras

26.851 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
8296/2023
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Salou
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Otros
Sistema de contratación
Contrato basado en un Acuerdo Marco
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Tarragona

Fechas clave

Publicación
2023-12-21

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
ISERVEIS EINSTIC, SL Adjudicado 2023-12-14

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2023-12-21

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Salou

Ver el órgano →