Adhesió contracte basat a l'acord marc de subministrament de gas natural amb destinació a les Entitats Locals de Catalunya (Exp. núm. 2025.04.A01).
Expediente X2026001030 · Ajuntament de Riudarenes
Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Riudarenes (Cataluña). Con valor estimado de 40.000 €. Procedimiento negociado sin publicidad. Expediente X2026001030.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- X2026001030
- Estado
- Adjudicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Riudarenes
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Negociado sin publicidad
- Sistema de contratación
- Contrato basado en un Acuerdo Marco
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Cataluña
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-07
Códigos CPV
- 09123000Gas natural
- 31154000Suministros ininterrumpidos de energía
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| ENDESA ENERGÍA S.L. | Adjudicado | 40.000 € | 2026-08-06 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-08-07 |
Ubicación geográfica
- Cataluña
Otras licitaciones de Ajuntament de Riudarenes
Ver el órgano →- Subministrament maquinària tècnica i elements de transport i de serveis de manteniment amb destinació a les entitats locals de Catalunya - Lot 10 Prestació 15 AdjudicadaPublicada: 2026-07-08
- L’objecte d’aquest contracte és el servei de representació artística corresponent a l’actuació musical de l’espectacle “SAU, un concert de pel·lícula”, per el dia 19 de setembre de 2026. ResueltaPublicada: 2026-06-18
- El objeto del presente contrato es el suministro de agua potable mediante camiones cisterna en los núcleos de la Esparra y la urbanización de Can Fornaca en el término municipal de Riudarenes. ResueltaPublicada: 2026-05-08
- L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de redacció, direcció d’obra i coordinació de seguretat i salut del projecte per a cobrir una pista poliesportiva, construcció d’un bar, magatzem escenari i vestidors a Riudarenes. ResueltaPublicada: 2026-03-25
- Adjudicació del contracte basat de de l’Acord Marc de subministrament i subscripcions de programari de disseny assistit per ordinador (CAD), de sistemes
d’informació geogràfica (GIS) i de programari de gestió de processos constructius (Exp. 1431-0012/2022) ResueltaPublicada: 2026-03-25
- L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de redacció, direcció d’obra i coordinació de seguretat i salut del projecte per a cobrir una pista poliesportiva, construcció d’un bar, magatzem escenari i vestidors a Riudarenes. ResueltaPublicada: 2026-03-17
- L’objecte del present contracte és oferir el servei del casal d’estiu infantil municipal de Riudarenes i Can Fornaca, per fomentar el creixement personal, l’oci i la sociabilitat dels infants durant les vacances d’estiu. Aquest casal constarà d’activitats esportives, socials, culturals, d’oci i de natura. Està plantejat com a eina d’educació en el lleure amb una base pedagògica, lúdica i cultural en la que es fomenten una sèrie de valors humans mitjançant la convivència i el treball en grup. ResueltaPublicada: 2026-02-19
- Adhesió de l'Ajuntament de Riudarenes al contracte 2023.04.A03 de l’Acord Marc de subministrament d’energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp.2023.04) Lot 1. AdjudicadaPublicada: 2026-02-16
- Adhesió de l’Ajuntament de Riudarenes i adjudicació a l’Acord Marc de
subministrament i subscripcions de programari de disseny assistit per ordinador (CAD),
de sistemes d’informació geogràfica (GIS) i de programari de gestió de processos
constructius (Exp. 1431-0012/2022) AdjudicadaPublicada: 2026-02-09
- L’objecte del present contracte és oferir el servei del casal d’estiu infantil municipal de Riudarenes i Can Fornaca, per fomentar el creixement personal, l’oci i la sociabilitat dels infants durant les vacances d’estiu. Aquest casal constarà d’activitats esportives, socials, culturals, d’oci i de natura. Està plantejat com a eina d’educació en el lleure amb una base pedagògica, lúdica i cultural en la que es fomenten una sèrie de valors humans mitjançant la convivència i el treball en grup. ResueltaPublicada: 2026-01-29