Adhesió a la segona pròrroga de l'acord marc d'asfaltatge de carrers (Exp. 2019.06)
Expediente X2026001933 · Ajuntament d'Hostalric
Licitación pública de obras convocada por Ajuntament d'Hostalric (Cataluña). Con valor estimado de 24.201 €. Procedimiento abierto. Expediente X2026001933.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- X2026001933
- Estado
- Adjudicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament d'Hostalric
- Tipo de contrato
- Obras
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- Contrato basado en un Acuerdo Marco
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Cataluña
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-06
Códigos CPV
- 45233222Trabajos de pavimentación y asfaltado
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| UTE Asfaltatge La Selva CCDL | Adjudicado | 24.201 € | 2026-06-15 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-08-06 |
Ubicación geográfica
- Cataluña
Otras licitaciones de Ajuntament d'Hostalric
Ver el órgano →- Obres “Millora de la Xarxa Municipal de Distribució d’Aigua d’Hostalric” ResueltaPublicada: 2026-06-10
- Contracte per la gestió del servei de bar de l’esplai de la tercera edat d’Hostalric ResueltaPublicada: 2026-06-09
- Execució de les obres descrites en el Projecte Executiu Simplificat de les obres “Millora de la Xarxa Municipal de Distribució d’Aigua d’Hostalric" ResueltaPublicada: 2026-05-26
- L’execució de les obres “Reforma Estructural de les Estances del Governador del Castell d’Hostalric”, que es regirà per aquest plec de clàusules administratives particulars, pel Projecte Tècnic de les obres “Reforma Estructural de les Estances del Governador del Castell d’Hostalric” ResueltaPublicada: 2026-04-18
- La prestació del servei de socorrisme, és a dir, del personal adequat per realitzar les tasques de serveis de vigilància, salvament, socorrisme i primeres cures, a la piscina municipal d’Hostalric durant el període comprés del 6 de juny al 30 d'agost de 2026, ambdós inclosos. ResueltaPublicada: 2026-04-15
- La contractació del subministrament, en modalitat de rènting amb opció de compra, d’una furgoneta transformada, d'acord amb les especificacions tècniques. ResueltaPublicada: 2026-02-03
- Prestació dels serveis de comunicació i gestió de xarxes socials de l’Ajuntament d’Hostalric. Les principals tasques a desenvolupar es troben detallades en el Plec de prescripcions tècniques. ResueltaPublicada: 2026-01-29
- Subministrament d’estella d’origen forestal necessari per a la generació d’energia tèrmica amb l’ús de la biomassa a la zona esportiva municipal d’Hostalric. L’estella subministrada serà P45, i s’haurà de complir amb les especificacions i característiques detallades al Plec de prescripcions tècniques AdjudicadaPublicada: 2025-12-04
- La prestació del servei tècnic de llum, de so i de il·luminació del Centre Cultural Polivalent Serafí Pitarra durant la realització dels diferents espectacles i/o esdeveniments. Les tasques a realitzar es detallen al Plec tècnic. AdjudicadaPublicada: 2025-11-06
- Constitueix l'objecte del contracte la venda per subhasta de la plaça d’aparcament situada al carrer cap d’Estopa, del municipi d’Hostalric, d'acord amb el Plec administratiu. ResueltaPublicada: 2025-10-24