Adhesió a l’Acord marc de subministrament d’uniformitat per a la policia local i vestuari de brigada municipal i d’altre personal amb destinació a les entitats locals de Catalunya (exp. núm. 2023.08). Lot 1
Expediente 2023.08 · Ajuntament de Lliçà d'Amunt
Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Lliçà d'Amunt (Barcelona). Con valor estimado de 2.204 €. Procedimiento abierto. Expediente 2023.08.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 2023.08
- Estado
- Adjudicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Lliçà d'Amunt
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- Contrato basado en un Acuerdo Marco
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-06-19
Códigos CPV
- 35811200Uniformes de policía
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| INSIGNA UNIFORMES SL | Adjudicado | 2.204 € | 2026-06-15 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-06-19 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Otras licitaciones de Ajuntament de Lliçà d'Amunt
Ver el órgano →- Contractació del subministrament de material i productes necessaris per al manteniment, conservació i adequació d’equipaments municipals així com a la via pública de Lliçà d’Amunt ResueltaPublicada: 2026-06-04
- Adhesió a la segona pròrroga de l’Acord marc d’obres d’asfaltatge amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2019.06). Obra de reasfaltats 2026 al municipi de Lliçà d'Amunt AdjudicadaPublicada: 2026-05-29
- Contractació del càtering del servei de menjador dels casals municipals de l’Ajuntament de Lliçà d’Amunt. Procediment negociat sense publicitat ResueltaPublicada: 2026-05-22
- Contractació del servei de de càtering per a l’activitat de l’Homenatge a la Vellesa en el marc de la Festa Major 2026 ResueltaPublicada: 2026-05-07
- Contractació d'un servei de coordinació tècnica i acompanyament psicopedagògic per al Servei Local d'Orientació en l'Àmbit de la Transició Escola-Treball (SLOATE) AdjudicadaPublicada: 2026-05-07
- Servei per impartir l'activitat extraescolar de reforç del procés d'aprenentatge de la lecto-escriptura a les escoles de primària. Cursos 2026-27 i 2027-28 AdjudicadaPublicada: 2026-04-27
- Contractació del càtering del servei de menjador dels casals municipals de l’Ajuntament de Lliçà d’Amunt ResueltaPublicada: 2026-04-20
- Licitació del contracte la concessió del servei de gestió integral de les instal·lacions de la piscina d’estiu del Parc Esportiu del Tenes de Lliçà d’Amunt 2026 ResueltaPublicada: 2026-03-26
- Licitació servei casalet estiu Escola Bressol Municipal 2026 AdjudicadaPublicada: 2026-03-19
- Adhesió de L’AJUNTAMENT DE LLIÇÀ D’AMUNT al contracte 2023.04.A03 de l’Acord marc de subministrament d’energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.04). Lot 1 - Tarifa 2.0 AdjudicadaPublicada: 2026-03-19