Actuació a diverses cambres higièniques de l'Escola Montseny de Mollet del Vallès. En aquesta escola s’ha proposat actuar als lavabos de les aules: planta primera i segona. S’eliminen els urinaris existents per donar cabuda a una cambra higiènica d’ús practicable, i planta primera s’adapta les piques a doble alçada per adequar-lo als més petits. Es modificarà la distribució actual, creant una cabina practicable d’ús públic i instal·lant finestres corredisses per permetre un sistema de ventilació natural.
Expediente COOB/26010 · Ajuntament de Mollet del Vallès
Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Mollet del Vallès (Barcelona). Con valor estimado de 97.009 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-09-21. Expediente COOB/26010.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- COOB/26010
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Mollet del Vallès
- Tipo de contrato
- Obras
- Procedimiento
- Abierto simplificado
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 2 meses
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-31
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-09-21
Códigos CPV
- 45000000Trabajos de construcción
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-08-31 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Mollet del Vallès
Ver el órgano →- Executar actuacions de manteniment, seguretat i adequació normativa en equipaments educatius municipals de Mollet del Vallès, consistents en:
1. Substitució del paviment i sòcol de linòleum per un flexible de cautxú, seguint les recomanacions del Departament d’Ensenyament de la Generalitat de Catalunya.
2. Construcció d’un sistema de drenatge al pati per evitar l’entrada de l’aigua de pluja a l’interior de les aules. PublicadaPublicada: 2026-08-31
- L’objecte d’aquest contracte és el servei d'interpretació artística per a l'actuació del grup musical "Boikot" en el marc de la Festa Major de Mollet del Vallès 2026. ResueltaPublicada: 2026-07-23
- Interpretació artística per a l'actuació del grup musical "Els Catarres" en el marc de la Festa Major de Mollet del Vallès 2026. ResueltaPublicada: 2026-07-22
- L’objecte d’aquest contracte és el servei d'interpretació artística per a l'actuació del grup musical "La Fúmiga" en el marc de la Festa Major de Mollet del Vallès 2026. ResueltaPublicada: 2026-07-21
- Adjudicació del contracte basat en l’Acord marc de subministrament d’uniformitat de policia local i vestuari de la brigada municipal i d’altre personal amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp.2023.08) Lot 2. “Subministrament de complements del vestuari i utensilis per a la policia local”, per al subministrament de 15 cascs modulars de moto d’alta visibilitat AdjudicadaPublicada: 2026-07-15
- ontracte basat en l’Acord marc de subministrament d’uniformitat de policia local i vestuari de la brigada municipal i d’altre personal amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp.2023.08) Lot 1.Subministrament d’uniformitat per a la policia local i serveis associats” AdjudicadaPublicada: 2026-07-10
- Disposar l’adhesióa l’Acord Marc de subministrament de programari d’edició i disseny gràfic i adjudicar el contracte basat de subministrament de programari d’edició i disseny cgràfic de 5 llicències Adobe Creative Cloud for Teams per als equips informàtics de l’Ajuntament de Mollet del Vallès. AdjudicadaPublicada: 2026-07-10
- Contracte de serveis d’interpretació artística del grup musical “Ginestà” al Festival Mollet Music Week 2026 de Mollet del Vallès ResueltaPublicada: 2026-07-02
- Contracte de serveis d'interpretació artística del grup musical "Dorian" al Festival Mollet Music Week 2026 de Mollet del Vallès ResueltaPublicada: 2026-07-02
- Obres de reasfaltatge del carrer de Sant Llorenç a Mollet del Vallès derivat de l’Acord marc d’obres d’asfaltatge amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Expedient 2019.06) AdjudicadaPublicada: 2026-06-26