El Vínculo El Vínculo.
ResueltaContrato SARA

Acord marc per l’homologació de proveïdors pel subministrament i posterior manteniment de material nano-òptic, microscòpia, opto-mecànic, de nano-posicionament d’alta gamma i els seus accessoris per a l’ICFO

Expediente 2024.SU.008 · ICFO - Institut de Ciències Fotòniques

Licitación pública de suministros convocada por ICFO - Institut de Ciències Fotòniques (Barcelona). Con valor estimado de 1.470.000 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-04-05. Expediente 2024.SU.008.

Importes y cifras

1.470.000 €
Valor estimado
3
Lotes

Datos del expediente

Expediente
2024.SU.008
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
ICFO - Institut de Ciències Fotòniques
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
Establecimiento del Acuerdo Marco
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2024-03-07
Fin de presentación de ofertas
2024-04-05

Códigos CPV

Lotes (3)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Subministrament i manteniment de material nano òptic, microscòpia i els seus accessoris per a preparar i custodiar les seves mostres
2 Metal pallets; centering rings; metal targets; clamp and flanges; shots and plates; reducers; spare parts and boats; special oils and lubricants.
3 Sistemes de mesura i control; sistemes d’adquisició de dades i el seu control; oscil·loscopis i multímetres i aparells multifuncionals personalitzats d’alta gamma; fonts d’alimentació i generadors de senyal especials; Optical isolators; Wavelenght meters;

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2024-03-08
Perfil del contratante Anuncio de Renuncia 2026-05-05
Perfil del contratante Anuncio de Renuncia 2026-05-05
Perfil del contratante Anuncio de Renuncia 2026-05-05

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de ICFO - Institut de Ciències Fotòniques

Ver el órgano →