Acord marc del subministrament d’energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (expedient 2023.04.A03).
Expediente 2/2026/CAM · Ajuntament de Rubí
Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Rubí (Barcelona). Con valor estimado de 1.716.000 €. Procedimiento negociado sin publicidad. Expediente 2/2026/CAM.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 2/2026/CAM
- Estado
- Adjudicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Rubí
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Negociado sin publicidad
- Sistema de contratación
- Contrato basado en un Acuerdo Marco
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-02-13
Códigos CPV
- 09310000Electricidad
- 31154000Suministros ininterrumpidos de energía
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| IBERDROLA CLIENTES, S.A.U. | Adjudicado | 572.000 € | 2026-02-10 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-02-13 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Otras licitaciones de Ajuntament de Rubí
Ver el órgano →- Gestión educativa y el funcionamiento de las guarderías municipales de Rubí: Lluna i Sol Solet PublicadaPublicada: 2026-08-31
- Contrato mixto de suministro y servicios para implantación y suscripción, en modalidad SAAS, de un programa informático de gestión de los recursos humanos. PublicadaPublicada: 2026-08-26
- Rehabilitació estructural de l’aparcament municipal sota la Plaça Salvador Allende de Rubí, adjudicació contracte de serveis de treballs de consultoria i assistència tècnica per a la Direcció Facultativa i Coordinació de Seguretat i Salut AdjudicadaPublicada: 2026-07-13
- Rehabilitació estructural de l’aparcament municipal sota la Plaça Salvador Allende de Rubí, adjudicació contracte d'execució de les obres d’emergència AdjudicadaPublicada: 2026-07-13
- Contracte de serveis per a la Direcció Facultativa i Coordinació de Seguretat i Salut de les obres contingudes al “Projecte Executiu ampliació del Centre d’Educació Especial de Ca n’Oriol a Rubí” PublicadaPublicada: 2026-07-10
- Contracte per l’execució de les obres contingudes al Projecte d’ampliació del Centre d’Educació Especial de Ca n’Oriol PublicadaPublicada: 2026-07-10
- Serveis per a la Direcció Facultativa i Coordinació de Seguretat i Salut de les obres contemplades en el “Projecte executiu del Refugi Climàtic de la Plaça Josep Tarradellas a Rubí” PublicadaPublicada: 2026-07-10
- Contracte mixt per a l'execució de les obres del "projecte executiu del refugi climàtic de la Plaça Josep Tarradellas a Rubí i posterior serveis de manteniment PublicadaPublicada: 2026-07-09
- Serveis per a la prestació de treballs de consultoria i assistència per a la redacció d’estudis, informes i projectes constructius, per a portar a terme l’execució de l’obra d’emergència de l’aparcament soterrat sota la Plaça Salvador Allende de Rubí AdjudicadaPublicada: 2026-06-16
- Tractament de la fracció vegetal dels residus municipals de Rubí PublicadaPublicada: 2026-06-11