Acord Marc de subministrament d'uniformitat de la Policia Local, vestuari de la brigada d'obres i serveis (EPI), així com altre personal adscrit als serveis públics de les entitats locals de la Comunitat Autònoma de les Illes Balears - LOT 1 - POLICIA LOCAL
Expediente 6093/2023-28 · Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Capdepera
Licitación pública de suministros convocada por Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Capdepera (Illes Balears). Con valor estimado de 601 € y presupuesto de 728 € (IVA incluido). Procedimiento abierto. Expediente 6093/2023-28.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 6093/2023-28
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Capdepera
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- Contrato basado en un Acuerdo Marco
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 5 días
- Lugar de ejecución
- Illes Balears
Fechas clave
- Publicación
- 2025-04-21
Códigos CPV
- 18100000Ropa de trabajo, ropa de trabajo especial y accesorios
- 35811200Uniformes de policía
- 50830000Servicios de reparación de ropa y tejidos
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| INSIGNA UNIFORMES SL | Formalizado | 601 € | 2025-04-16 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2025-04-21 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | — |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2025-04-21 |
Ubicación geográfica
- Islas Baleares, Islas Baleares
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Capdepera
Ver el órgano →- Acord Marc de subministrament d'uniformitat de la Policia Local, vestuari de la brigada d'obres i serveis (EPI), així com altre personal adscrit als serveis públics de les entitats locals de la Comunitat Autònoma de les Illes Balears - LOT 3- BENESTAR SOCIAL ResueltaPublicada: 2026-08-18
- Acord Marc de subministrament d'uniformitat de la Policia Local, vestuari de la brigada d'obres i serveis (EPI), així com altre personal adscrit als serveis públics de les entitats locals de la Comunitat Autònoma de les Illes Balears - LOT 3- ESPORTS ResueltaPublicada: 2026-08-18
- Acord Marc de subministrament d'uniformitat de la Policia Local, vestuari de la brigada d'obres i serveis (EPI), així com altre personal adscrit als serveis públics de les entitats locals de la Comunitat Autònoma de les Illes Balears - LOT 1 - POLICIA LOCAL ResueltaPublicada: 2026-08-07
- Acord Marc de subministrament d'uniformitat de la Policia Local, vestuari de la brigada d'obres i serveis (EPI), així com altre personal adscrit als serveis públics de les entitats locals de la Comunitat Autònoma de les Illes Balears - LOT 2 - POLICIA LOCAL ResueltaPublicada: 2026-08-07
- Acord Marc de subministrament d'uniformitat de la Policia Local, vestuari de la brigada d'obres i serveis (EPI), així com altre personal adscrit als serveis públics de les entitats locals de la Comunitat Autònoma de les Illes Balears - LOT 6 - POLICIA LOCAL ResueltaPublicada: 2026-08-07
- Contractació mixta de les obres de renovació de la xarxa de proveïment en el municipi de Capdepera per a la detecció i reparació de fuites d'aigua i els serveis de direcció d'obra (inclou Direcció de l'Obra i Coordinació de la Seguretat i Salut) per lots separats PublicadaPublicada: 2026-07-31
- Contractació mixta de la remodelació de la plaça dels Pins de Cala Rajada i la renovació de les xarxes urbanes dels carrers colindants i el servei complementari de la Direcció de l'obra i la Coordinació de la Seguretat i Salut per lots separats, finançat amb fons provinents del Pla anual de l'impuls del turisme sostenible (Pla Anual 2024-2025) EvaluaciónPublicada: 2026-07-29
- Contractació mixta de la remodelació de la plaça dels Pins de Cala Rajada i la renovació de les xarxes urbanes dels carrers colindants i el servei complementari de la Direcció de l'obra i la Coordinació de la Seguretat i Salut per lots separats, finançat amb fons provinents del Pla anual de l'impuls del turisme sostenible (Pla Anual 2024-2025) AnuladaPublicada: 2026-07-14
- Contractació mixta de les obres de renovació del poliesportiu "Es Figueral" de Capdepera i el servei complementari de la direcció d'obra (inclou la direcció de l'obra i la coordinació de la seguretat i salut) per lots separats. ResueltaPublicada: 2026-07-08
- Contractació del servei d'assesoria jurídica i representació legal en matèria d'urbanisme i activitats del municipi de Capdepera (Mallorca, Illes Balears) EvaluaciónPublicada: 2026-07-08