ZP-15/2026
Buyer: Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie
- Published
- 3 August 2026
- Submission deadline
- 2 September 2026, 10:00
- Place of performance
- Kraków, PL213
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00534997-2026
- Reference
- 38959824-2942-445e-8530-790728df7c23
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33111000Aparatos para radiología
- 45453000Trabajos de revisión y reacondicionamiento
Description
Przetarg nieograniczony
Award criteria
- Price — Cena za zrealizowanie zamówienia 60%
- Quality — waga łącznie 15%
- Quality — waga łącznie 5%
- Quality — waga łącznie 20%
Official publications
- TED · 00534997-2026 · 3 August 2026
- OJS · 147/2026 · 3 August 2026
Other tenders from Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie
- Dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie wyrobów medycznych i…
- Dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie wyrobów medycznych i…
- Świadczenie kompleksowej usługi pralniczej obejmującej pranie i czyszczenie bielizny szpitalnej i odzieży oraz innych wyrobów wymagających…
- Świadczenie kompleksowej usługi pralniczej obejmującej pranie i czyszczenie bielizny szpitalnej i odzieży oraz innych wyrobów wymagających…
- Dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie wyrobów różnych…
- Dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie środków czyszczących…
- Dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie środków czyszczących…
- Dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie produktów…
- Dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie produktów…
- Dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie produktów…