Застрахователни услуги за нуждите на „Напоителни системи“ ЕАД
Buyer: НАПОИТЕЛНИ СИСТЕМИ ЕАД
- Published
- 14 March 2024
- Submission deadline
- 15 April 2024, 23:59
- Estimated value
- 530,000 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00156047-2024
- Reference
- a615d9ec-7f86-45c8-8d27-60d77f467591
- Official source
- Official source
CPV codes
- 66510000Servicios de seguros
Description
Предметът на обществената поръчка е предоставяне на услуги по застраховане за нуждите на „Напоителни системи” ЕАД и неговите клонове. Възлагането на настоящата обществена поръчка цели осигуряване на следните застрахователни услуги за нуждите на централно управление и клоновете на „Напоителни системи” ЕАД: 1.4.1. Застраховка „Каско” на моторни превозни средства, собственост на „Напоителни системи” ЕАД - 27 броя; 1.4.2. Застраховка „Гражданска отговорност с включена застраховка злополука на местата в МПС” съгласно чл. 461, т.1 относно т.10.1, раздел II, буква „А" от приложение №1 от Кодекса за застраховането (КЗ) (изм. и доп. ДВ. бр.85 от 10 Октомври 2023г.) - 443 броя; 1.4.3. Застраховка “Задължителна застраховка трудова злополука” на служителите в „Напоителни системи” ЕАД съгласно Наредба за задължително застраховане на работниците и служителите за риска "трудова злополука" приета с ПМС № 24 от 6.02.2006 г., обн., ДВ, бр. 5 от 19.01.2010 г., доп. ДВ. бр.19 от 2 Март 2018г. - 1 419 лица; 1.4.4. Застраховка „Професионална отговорност на участниците в проектирането и строителството” по чл. 171 от Закон за устройство на територията (ЗУТ) и съгласно Наредбата за условията и реда за задъ…
Award criteria
- Price — Критерият за оценка на офертите е „икономически най-изгодна оферта – оптимално съотношение качество/цена“ Комплексната оценка (КО) на офертите се изчислява чрез прилагане на формулата: КО= П1 х…
Official publications
- TED · 00156047-2024 · 14 March 2024
- OJS · 53/2024 · 14 March 2024