„Застрахователни услуги за нуждите на „Напоителни системи“ ЕАД“
Buyer: НАПОИТЕЛНИ СИСТЕМИ ЕАД
- Published
- 6 November 2025
- Submission deadline
- 8 December 2025, 23:59
- Estimated value
- 820,000 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00736911-2025
- Reference
- 27277aa5-6a32-4ec7-9492-d7958e89d85a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 66100000Servicios bancarios y de inversión
Description
Предметът на обществената поръчка е предоставяне на услуги по застраховане за нуждите на „Напоителни системи” ЕАД и неговите клонове. Възлагането на настоящата обществена поръчка цели осигуряване на следните застрахователни услуги за нуждите на централно управление и клоновете на „Напоителни системи” ЕАД: 1. Застраховка „Каско” на моторни превозни средства, собственост на „Напоителни системи” ЕАД; 2. Застраховка „Гражданска отговорност“ на автомобилистите по т. 10.1, раздел II, буква "А" от приложение № 1, във връзка с чл. 461, т. 1 от Кодекса за застраховането (КЗ) с включена застраховка „Злополука на местата в МПС”; 3. Застраховка „Задължителна застраховка трудова злополука” на служителите в „Напоителни системи“ ЕАД съгласно Наредба за задължително застраховане на работниците и служителите за риска "трудова злополука", приета с ПМС № 24 от 6.02.2006 г., обн., ДВ, бр. 15 от 17.02.2006 г.; 4. Застраховка „Професионална отговорност на участниците в проектирането и строителството” по чл. 171 от Закон за устройство на територията (ЗУТ) и съгласно Наредбата за условията и реда за задължително застраховане в проектирането и строителството, приета с ПМС № 38 от 24.02.2004 г., обн., ДВ, б…
Award criteria
- Price — Критерият за оценка на офертите е „икономически най-изгодна оферта – оптимално съотношение качество/цена“ Комплексната оценка (КО) на офертите се изчислява чрез прилагане на формулата:: КО= П1 х…
- Price — Критерият за оценка на офертите е „икономически най-изгодна оферта – оптимално съотношение качество/цена“ Комплексната оценка (КО) на офертите се изчислява чрез прилагане на формулата:: КО= П1 х…
- Price — Критерият за оценка на офертите е „икономически най-изгодна оферта – оптимално съотношение качество/цена“ Комплексната оценка (КО) на офертите се изчислява чрез прилагане на формулата:: КО= П1 х…
- Price — Критерият за оценка на офертите е „икономически най-изгодна оферта – оптимално съотношение качество/цена“ Комплексната оценка (КО) на офертите се изчислява чрез прилагане на формулата:: КО= П1 х…
- Price — Критерият за оценка на офертите е „икономически най-изгодна оферта – оптимално съотношение качество/цена“ Комплексната оценка (КО) на офертите се изчислява чрез прилагане на формулата:: КО= П1 х…
- Price — Критерият за оценка на офертите е „икономически най-изгодна оферта – оптимално съотношение качество/цена“ Комплексната оценка (КО) на офертите се изчислява чрез прилагане на формулата:: КО= П1 х…
Official publications
- TED · 00736911-2025 · 6 November 2025
- OJS · 214/2025 · 6 November 2025