Zaštitna i radna odjeća i obuća
- Published
- 11 June 2024
- Submission deadline
- 10 July 2024, 10:00
- Estimated value
- €370,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00344530-2024
- Reference
- c3d7a409-ceec-4a40-9561-5ee4fd89742e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 18100000Ropa de trabajo, ropa de trabajo especial y accesorios
Description
Predmet javnog nadmetanja u otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti je nabava Zaštitne i radne odjeće i obuće u skladu s priloženim tehničkim specifikacijama, troškovniku te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Formula za konačnu ocjenu: = (OCJENA TEHNIČKE SPOSOBNOSTI x 0,15) + (OCJENA ZA CIJENU x 0,85) Završno, sve ponude rangirane su prema ukupnom broju prikupljenih bodova. Ekonomski najpovoljnija…
Official publications
- TED · 00344530-2024 · 11 June 2024
- OJS · 112/2024 · 11 June 2024