El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesFramework agreement

ZAŠTITARSKE USLUGE

Buyer: Središnji državni ured za središnju javnu nabavu

Published
8 July 2025
Submission deadline
25 July 2025, 09:30
Estimated value
€30,000,000
Place of performance
HR050
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00441803-2025
Reference
3b677d7f-c93b-4ab7-aadd-39753dd07630
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet nabave je pružanje zaštitarskih usluga, a uključuje uslugu tjelesne zaštite osoba i imovine te uslugu nadzora nad instaliranim sustavima tehničke i/ili vatrodojavne zaštite.

Lots (5)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Korisnici 1
HR050
79700000 Servicios de investigación y seguridad €8,300,000
2 Korisnici 2
HR050
79700000 Servicios de investigación y seguridad €9,900,000
3 Korisnici 3
HR050
79700000 Servicios de investigación y seguridad €4,000,000
4 Korisnici 4
HR050
79700000 Servicios de investigación y seguridad €2,700,000
5 Korisnici 5
HR050
79700000 Servicios de investigación y seguridad €5,100,000

Award criteria

Official publications

Other tenders from Središnji državni ured za središnju javnu nabavu

See all →