Zaštitarske usluge
Buyer: Agencija za plaćanja
- Published
- 7 February 2025
- Submission deadline
- 20 February 2025, 10:00
- Estimated value
- €426,500
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00085293-2025
- Reference
- c5ff512c-8c22-44a7-9404-816c14e39aba
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79713000Servicios de guardias de seguridad
Description
Predmet javnog nadmetanja je nabava zaštitarskih usluga – tjelesna i tehnička zaštita (zaštita osoba, objekata i imovine).
Lots (24)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Grupa 1 - Podružnica u Brodsko-posavskoj županiji | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €18,000 |
| 2 | Grupa 2 - Podružnica u Dubrovačko-neretvanskoj županiji | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €21,000 |
| 3 | Grupa 3 - Podružnica u Istarskoj županiji | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €21,000 |
| 4 | Grupa 4 - Podružnica u Koprivničko-križevačkoj županiji | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €18,000 |
| 5 | Grupa 5 - Podružnica u Krapinsko-zagorskoj županiji | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €18,000 |
| 6 | Grupa 6 - Podružnica u Međimurskoj županiji | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €18,000 |
| 7 | Grupa 7 - Podružnica u Požeško-slavonskoj županiji | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €18,000 |
| 8 | Grupa 8 - Podružnica u Primorsko-goranskoj županiji | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €21,000 |
| 9 | Grupa 9 - Podružnica u Splitsko-dalmatinskoj županiji | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €21,000 |
| 10 | Grupa 10 - Podružnica u Šibensko-kninskoj županiji | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €21,000 |
| 11 | Grupa 11 - Podružnica u Varaždinskoj županiji | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €18,000 |
| 12 | Grupa 12 - Podružnica u Virovitičko-podravskoj županiji | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €18,000 |
| 13 | Grupa 13 - Podružnica u Vukovarsko-srijemskoj županiji | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €18,000 |
| 14 | Grupa 14 - Podružnica u Zadarskoj županiji | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €21,000 |
| 15 | Grupa 15 - Ispostava Metković | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €21,000 |
| 16 | Grupa 16 - Ispostava Đakovo | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €18,000 |
| 17 | Grupa 17 - Ispostava Senj | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €21,000 |
| 18 | Grupa 18 - Ispostava Korčula | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €21,000 |
| 19 | Grupa 19 - Podružnica u Zagrebačkoj županiji i Podružnica u Gradu Zagrebu | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €18,000 |
| 20 | Grupa 20 - Podružnica u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €11,500 |
| 21 | Grupa 21 - Podružnica u Karlovačkoj županiji | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €11,500 |
| 22 | Grupa 22 - Podružnica u Ličko-senjskoj županiji | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €11,500 |
| 23 | Grupa 23 - Podružnica u Osječko-baranjskoj županiji | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €11,500 |
| 24 | Grupa 24 - Podružnica u Sisačko-moslavačkoj županiji | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €11,500 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
Official publications
- TED · 00085293-2025 · 7 February 2025
- OJS · 27/2025 · 7 February 2025