Zakup informatičke opreme
Buyer: HBOR
- Published
- 11 April 2025
- Submission deadline
- 16 May 2025, 14:00
- Estimated value
- €270,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00236063-2025
- Reference
- f71ec4fe-d071-4391-bb5c-d0a23d897f78
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72311300Servicios informáticos de tiempo compartido
Description
U ovom postupku javne nabave predmet nadmetanja je usluga zakupa računalne opreme, za djelatnike HBOR-a, sukladno Troškovniku - Prilog br.1 i Tehničkoj specifikaciji - Prilog br.2 koji se nalaze u prilogu ove Dokumentacije o nabavi, s ciljem omogućavanja odvijanja postojećih poslovnih procesa HBOR-a, uspostave novih poslovnih procesa, osiguranja opreme za nove djelatnike te zamjene dotrajale opreme u upotrebi, a na način da se u sklopu usluge oprema ne kupuje već unajmljuje od Ugovaratelja. Tehničkim specifikacijama koje se nalaze se u Prilogu 2. Dokumentaciji „Tehnička specifikacija“, detaljno je specificirana vrsta i kvaliteta predmeta nabave. Specificirane su minimalne razine koje ponuđeni proizvod mora zadovoljavati, osim ako nije drugačije naznačeno. Ponuditelj je obvezan kao sastavni dio ponude, dostaviti prospektni materijal u obliku tehničke specifikacije ili tehničkih listova proizvođača, kataloga, izvješća o testiranju od tijela za ocjenu sukladnosti, na kojoj je vidljiva specifikacija ponuđenog proizvoda. Prospektni materijal obavezno mora sadržavati tehničke specifikacije nuđenog proizvoda iz kojeg će biti nedvojbeno vidljivo da nuđeni proizvod zadovoljava tehničke spec…
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Izračun za kriterij Rok isporuke (RI = maksimum 20,00 bodova) Naručitelj će za Ponuđeni rok isporuke dodijeliti maksimalno 20,00 bodova. Ukoliko ponuditelj želi ostvariti dodatne bodove za ovaj…
Official publications
- TED · 00236063-2025 · 11 April 2025
- OJS · 72/2025 · 11 April 2025