Υπηρεσίες Συντήρησης Πληροφοριακού Συστήματος (ΠΣ) Διαχείρισης: i) Οικονομικών Υποθέσεων, ii)Μισθοδοσίας, iii)Ανθρώπινου Δυναμικού, iv) Γραφείου Κίνησης Κρατικών Αυτοκινήτων
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ
- Published
- 29 November 2024
- Submission deadline
- 2 January 2025, 11:00
- Estimated value
- €84,228
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00728270-2024
- Reference
- e1db81fd-10f1-4bc0-927a-d9b496b199f9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72253200Servicios de apoyo a sistemas
- 72250000Servicios de sistemas y apoyo
- 48621000Paquetes de software de sistema operativo de unidad central
Description
Το αντικείμενο της παρούσας διακήρυξης αποτελείται από δύο τμήματα (ΤΜΗΜΑΤΑ Ι και ΙΙ) Α. Το Τμήμα Ι περιλαμβάνει τα εξής : 1) Διαχείρισης Οικονομικών Υποθέσεων (ΑΙΧΜΕΣ Business Suite / 30 Άδειες Χρήσης Ονομαστικών Χρηστών), συμπεριλαμβανομένων των ενεργών επεκτάσεων. 2) Μισθοδοσίας (PAYBRAIN - 8 Άδειες Χρήσης Ονομαστικών Χρηστών / μέχρι 500 Υπάλληλοι σε μηνιαία βάση), συμπεριλαμβανομένων των ενεργών επεκτάσεων. 3) Διαχείρισης Ανθρωπίνου Δυναμικού (HRMS-01 / 15 Άδειες Χρήσης Ονομαστικών Χρηστών, μέχρι 1200 Υπάλληλοι σε μηνιαία βάση), συμπεριλαμβανομένων των ενεργών επεκτάσεων. 4) Πληροφοριακού Συστήματος Διαχείρισης Γραφείου Κίνησης Κρατικών Αυτοκινήτων (2 άδειες χρήσης ονομαστικών χρηστών, παρακολούθηση έως 20 αυτοκινήτων). Η συντήρηση - υποστήριξη των ως άνω Πληροφορικών Συστημάτων πρέπει να περιλαμβάνει τουλάχιστον τις κάτωθι υπηρεσίες, ώστε να διασφαλίζεται η ομαλή και σωστή λειτουργία των εφαρμογών: • Υπηρεσίες διόρθωσης λανθασμένης λειτουργίας των εφαρμογών σε σχέση με τις προδιαγραφές (Επανορθωτική Συντήρηση). • Υπηρεσίες υλοποίησης όλων των αλλαγών νομοθεσίας και θεσμικού πλαισίου (Εξελικτική Συντήρηση). • Υπηρεσίες Υποστήριξης (Help Desk) • Υποστήριξη και Ανανέω…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | TMHMA I | 72253200 Servicios de apoyo a sistemas | €57,228 |
| 2 | TMHMA IΙ | 72253200 Servicios de apoyo a sistemas | €27,000 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00728270-2024 · 29 November 2024
- OJS · 233/2024 · 29 November 2024
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ
- Σύναψη εκτελεστικών συμβάσεων στο πλαίσιο της αριθμ. 55644/06-06-2023 (ΑΔΑ: 69Β946ΜΤΛΚ-4Θ4, ΑΔΑΜ: 23SYMV012823978) ΣΥΜΦΩΝΙΑΣ-ΠΛΑΙΣΙΟ -…
- Διακήρυξη 13 / 2025
- Συντήρηση – υποστήριξη του ΠΣ Εργάνη για περίοδο δύο ετών
- Διακήρυξη για τη παροχή υπηρεσιών φύλαξης του Υπουργείου Εργασίας
- Ανοικτός διαγωνισμός άνω των ορίων
- Διακήρυξη 8/2024
- Συντήρηση – υποστήριξη του ΠΣ Εργάνη για περίοδο δύο ετών
- Ανοικτός διαγωνισμός άνω των ορίων
- Οριζόντια Τεχνική Υποστήριξη του Υπουργείου Εργασίας και Κοινωνικών Υποθέσεων μέσω της δημιουργίας Γραφείου Διαχείρισης Έργων (PMO) για τα…
- Ανοικτός διαγωνισμός άνω των ορίων