Ανοικτός διαγωνισμός άνω των ορίων
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ
- Published
- 24 December 2025
- Submission deadline
- 26 January 2026, 11:00
- Estimated value
- €355,042
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00860623-2025
- Reference
- 7baf9e57-ee74-4236-8386-c86cbf5e6907
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79210000Servicios de contabilidad y auditoría
Description
Ανοικτός διαγωνισμός άνω των ορίων για την παροχή ελεγκτικών υπηρεσιών, λογιστικής, διαχειριστικού ελέγχου και φορολογικών υπηρεσιών ως προς δράσεις του Εθνικού Σχεδίου Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας που αφορούν το Υπουργείο Εργασίας και Κοινωνικής Ασφάλισης
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00860623-2025 · 24 December 2025
- OJS · 248/2025 · 24 December 2025
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ
- Σύναψη εκτελεστικών συμβάσεων στο πλαίσιο της αριθμ. 55644/06-06-2023 (ΑΔΑ: 69Β946ΜΤΛΚ-4Θ4, ΑΔΑΜ: 23SYMV012823978) ΣΥΜΦΩΝΙΑΣ-ΠΛΑΙΣΙΟ -…
- Διακήρυξη 13 / 2025
- Συντήρηση – υποστήριξη του ΠΣ Εργάνη για περίοδο δύο ετών
- Διακήρυξη για τη παροχή υπηρεσιών φύλαξης του Υπουργείου Εργασίας
- Ανοικτός διαγωνισμός άνω των ορίων
- Διακήρυξη 8/2024
- Συντήρηση – υποστήριξη του ΠΣ Εργάνη για περίοδο δύο ετών
- Ανοικτός διαγωνισμός άνω των ορίων
- Οριζόντια Τεχνική Υποστήριξη του Υπουργείου Εργασίας και Κοινωνικών Υποθέσεων μέσω της δημιουργίας Γραφείου Διαχείρισης Έργων (PMO) για τα…
- Παράτασης της συνολικής διάρκειας ισχύος της σύμβασης 119489/12.12.2022 για την Οριζόντια Τεχνική Υποστήριξη του Υπουργείου Εργασίας και…