Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής μόνιμων εγκαταστάσεων - Υπηρεσίες συντήρησης και τεχνικής διαχείρισης της λειτουργίας των υποδομών στο Ολυμπιακό Αθλητικό Κέντρο Αθηνών – ΟΑΚΑ καθώς και της Ολυμπιακής Εγκατάστασης της Παιανίας αρμοδιότητας του ΟΑΚΑ
Buyer: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΩΝ "ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ" (ΟΑΚΑ)
- Published
- 4 August 2026
- Submission deadline
- 14 September 2026, 13:15
- Place of performance
- ΜΑΡΟΥΣΙ, EL301
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00537202-2026
- Reference
- f9e15a5b-f672-43bd-9d05-fc4a1ec16bc5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79993000Servicios de gestión de edificios e instalaciones
- 79993100Servicios de gestión de instalaciones
- 31600000Equipo y aparatos eléctricos
Description
Το ΝΠΙΔ ΟΑΚΑ «Σπύρος Λούης» προκηρύσσει Ηλεκτρονικό Δημόσιο Διεθνή Διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές και κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψη προσφορά βάσει τιμής, (χαμηλότερη τιμή) για την ανάδειξη αναδόχου για τη Συντήρηση των Η-Μ εγκαταστάσεών του και την προμήθεια ανταλλακτικών/υλικών, σύμφωνα με τις προδιαγραφές της παρούσας διακήρυξης και της σχετικής μελέτης της Υπηρεσίας με σκοπό την συντήρηση και επισκευή μόνιμων εγκαταστάσεων, τις Υπηρεσίες Συντήρησης και τεχνικής διαχείρισης των υποδομών, και την προμήθεια ανταλλακτικών/υλικών, για το Ολυμπιακό Αθλητικό Κέντρο Αθηνών ΟΑΚΑ καθώς και την Ολυμπιακή Εγκατάσταση της Παιανίας αρμοδιότητας του ΟΑΚΑ. Αντικείμενο της σύμβασης είναι η ανάδειξη αναδόχου για την συντήρηση και επισκευή μόνιμων εγκαταστάσεων, τις Υπηρεσίες Συντήρησης και τεχνικής διαχείρισης των υποδομών και την προμήθεια ανταλλακτικών/υλικών στο Ολυμπιακό Αθλητικό Κέντρο Αθηνών ΟΑΚΑ καθώς και την Ολυμπιακή Εγκατάσταση της Παιανίας αρμοδιότητας του ΟΑΚΑ, για χρονικό διάστημα ενός (1) έτους από την υπογραφή της σύμβασης.
Official publications
- TED · 00537202-2026 · 4 August 2026
- OJS · 148/2026 · 4 August 2026