Υπηρεσίες μηχανουργικής φύσεως στις εγκαταστάσεις του ΟΑΚ ΑΕ
Buyer: ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΑΕ
- Published
- 25 August 2026
- Submission deadline
- 30 September 2026, 15:00
- Estimated value
- €112,000
- Place of performance
- EL434
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 2
- Notice number
- 00584377-2026
- Reference
- 05cf12f4-3690-45e9-a153-a2f4dcbf420d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50532100Servicios de reparación y mantenimiento de motores eléctricos
- 50500000Servicios de reparación y mantenimiento de bombas, válvulas, grifos, contenedores metálicos y maquinaria
- 14715000Cobre
Description
Υπηρεσίες μηχανουργικής φύσεως στις εγκαταστάσεις του ΟΑΚ ΑΕ
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1: Επισκευές/συντήρηση μηχανολογικής φύσεως, ηλεκτροκινητήρων μέσης / χαμηλής τάσης. | 50532100 Servicios de reparación y mantenimiento de motores eléctricos | — |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2: Επισκευές/συντήρηση μηχανολογικής φύσεως των αντλητικών συστημάτων στα αντλητικά συγκροτήματα | 50500000 Servicios de reparación y mantenimiento de bombas, válvulas, grifos, contenedores metálicos y maquinaria | €40,000 |
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στη Διακήρυξη
Official publications
- TED · 00584377-2026 · 25 August 2026
- OJS · 163/2026 · 25 August 2026