ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΑΠΟΧΙΟΝΙΣΜΟΥ
Buyer: Δήμος Γρεβενών
- Published
- 18 July 2025
- Submission deadline
- 25 August 2025, 23:59
- Estimated value
- €1,217,260
- Place of performance
- EL531
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00472025-2025
- Reference
- 3de719d6-9fa2-4b0f-a3fe-eb802c75b0b7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90620000Servicios de limpieza y eliminación de nieve
Description
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΑΠΟΧΙΟΝΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΩΝ 2025-2026 ΚΑΙ 2026-2027
Award criteria
- Price — Σύμφωνα με τους όρους της Διακήρυξης.
Official publications
- TED · 00472025-2025 · 18 July 2025
- OJS · 136/2025 · 18 July 2025