ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
Buyer: Δήμος Γρεβενών
- Published
- 17 September 2025
- Submission deadline
- 21 October 2025, 23:59
- Estimated value
- €1,549,239
- Place of performance
- ΓΡΕΒΕΝΑ, EL531
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00606984-2025
- Reference
- a9f89a9b-fd4e-43a8-8886-5d4a96302378
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09135100Petróleo para calefacción
- 09134100Gasoil
- 09132100Gasolina sin plomo
- 24951000Grasas y lubricantes
- 24951311Preparaciones anticongelantes
- 24951200Aditivos para aceites
- 09211000Aceites lubricantes y agentes lubricantes
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2026 & 2027
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 09134100 Gasoil | €541,768 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 09132100 Gasolina sin plomo | €123,881 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 24951000 Grasas y lubricantes | €48,210 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 - ΟΜΑΔΑ Α | 09135100 Petróleo para calefacción | €440,640 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 4 - ΟΜΑΔΑ Β | 09135100 Petróleo para calefacción | €394,740 |
Award criteria
- Price — Σύμφωνα με τους Όρους της Διακήρυξης.
Official publications
- TED · 00606984-2025 · 17 September 2025
- OJS · 178/2025 · 17 September 2025